reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Marzen, dobrze mowisz!

Pitolenie z tymi objawami! Beti, weź się skup na pozytywnym myśleniu, a nie o jakichś skutkach brania leków czytasz!!

M26, testy kłamią! I mnie przy becie ponad 300wywzla lekka kreska, a i Ciebie kochana wynik dzisiaj może być o wiele niższy, ale może być pozytywny! Dopóki nie będziesz miała czarno na białym, to nie załamuj!

Spokój dziewczyny, tylko spokój!!!

Bo bić bedziemy!
 
reklama
Do dupy Wam trzeba od poniedzialku nakopac! Testy sresty, i czytanie objawow w internetach... no prosze Was!!!! KOCHANE!!

Kamisiu? Ja bym hodowcy nie odpuscila... dostaliscie chorego pieska, a Wasz pech, to nie pech, tylko jego zasrane niedopatrzenie. Włos mi sie jezy na głowie jak pomysle, jak musisz cierpiec... piesek to nie zabawka, ale zrobiliscie miejsce w Waszym zyciu i sercu dla tej istotki, wiec zapelnilabym je kolejnym szczen i aczkiem bez zadnego "ale". Sciskam mocno!!!


Edit: noge do gory podnosze, buty tez wiaze, to gdzie mam byc i o ktorej ?

Damy rade Dziewczyny!!! A dla Marzen piwo:D
 
Zrobiłam dzisiaj badanie prolaktyna, progesteronu i ana2. Wyniki ana2 dopiero za 11 dni.

Beti kiedy Ty masz betę?
 
M trzymam kciuki &&&&

Beti głowa do góry i pozytywne myślenie !!

Niebajko dzwoniłam do faceta i ma zwrócić kase,ale nie mógł wiedzieć o tym serduchu psiaka,my pewnie też byśmy się tak szybko nie dowiedzieli gdyby nie podany antybiotyk,no cóż nie ma co gdybać. Narazie boje się myśleć o kolejnym, ochłonę trochę i może wtedy. Dziękuję Kochane za słowa wsparcia :-*
 
Kamisia ja to bym nie odczekiwala troche tylko brala od razu! Przeciez i tak bylas przygotowana a po co Ci jeszcze wiekszy smutek w sercu????? I tu nie chodzi mi o to zeby tego pieska zastapic ale zeby dac wspanialy dom i opieke kolejnemu :-)

M26 &&&&&&&&&&

Beti -klaps w dupe:p
 
M26 kciuki zaciśnięte. Testem się nie sugeruj, dziewczyny pisały, że nawet beta może wyjść nieco niższa, bo robisz ją wcześniej niż lekarz zalecił :) więc jak taki sikaniec miałby niby wyjść? &&&&&&&&&

Beti...znowu spadek formy? Chyba w tamtym tygodniu wyjaśniłyśmy Ci wszystko? ;) Że stres nie jest dobrym doradcą... Ogarniamy się i wierzymy, że czwartkowa beta będzie miała piękny wynik, ok? ;)

Nie mogłam się dzisiaj z łóżka zwlec, taka jestem po nocy wykopana...chyba pod pachą...albo gdzieś blisko niej :)

M26 czekamy na wieści :yes:
 
reklama
Dziewczyny przechodze dzis kolo sklepu...na wystawie super sukienka. Weszlam zeby ja przymierzyc a tam przy kasie takie sliczne spioszki lezaly. Smutno mi si sie zrobilo...odechcialo mi sie sukienki i wyszlam...i od poniedzialku same smutne mysli...ze nigdy nie bede ich kupowac...:(
 
Do góry