reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny!!!! Jestem w pracy podchodzi do mnie pani Bogusia bardzo wierzaca,lubie ja
A ona do mnie ni z gruszki,ni z pietruszki: Beatka a ty czasem nie zaskoczyłas,ja mowie ze nie czemu tak mysli,a ona a nie wiem tylko tak pytam :O bo wiesz ja wam batdzo dobrze zycze :D
O kurcze a moze jednak?!?
 
reklama
Zuzik moj sie swieci, jak psu... tez nie wiem, jak to mozliwe..?! Rozstepow brak, tfu, tfu. Pepek plaski, wrecz przewrocony na lewa strone.. mam nadzieje, ze nie zostanie taki rozwleczony :/
Pytam czy Ci sie nie opuscil, bo ostatnio cos wspominałaś, ze masz go jakby nizej. przybierasz teraz cos więcej? Bo Ty tez chuderlak!
Twoj Synuś pilkarz?:D o matko.. współczuję :p moja mam wrazenie, ze potrafila w tym tyg,w ktorym jestes aktualnie, w ogóle nie spac! Tez bym chciala do marca wytrzymac.. poki co, czuje sie swietnie. Napycham sie lutką i magnezem i wierzę, ze dotrwam:D

Katharina czekamy na Twoją @:)) do maja mozna wiele zdzialac, na razie skup sie na dbaniu o siebie:*** &&& a tesciow olej! Wylacz sie! nie sluchaj! Albo dopiecz im coś z satysfakcją;)
Niestety brzuchatych wkolo pelno... zawsze! U mnie od 2 lat jest taki wysyp, ze kosmos... w tym roku juz 2 znajome..

Stacy, nie zamartwiaj sie:/ czyli grzybek?? Antybiotyk na tydzien? Nie martw sie o dzidzie, to sie zdarza, a nasz organizm i lozysko chroni maleństwo, jak tylko moze! Wszystko będzie dobrze:* ciekawe tylko, ze to przechodzisz bezobjawowo:|

M26 ja tez mialam cykl przerwy.. bylam wsciekla. Na start dlugo czekalam, bo ciągle jakies torbiele na jajnikach etc.. chciałam wszystko z marszu, ale lekarz nie dal zielonego światła.
Wykorzystaj teraz ten czas, odsapnij, zadbaj o siebie i przygotuj organizm na Kropka :*
W wakacje bedziesz juz nosic sie z brzuszkiem:***

Beti lubie takie znaki:D i zmiane Twojego nastawienia :) :*
 
Niebajko, mój też się świeci :-pA pępka nigdy takiego nie chciałam mieć - wystaje ze mnie :-D Tak, masz rację jakiś czas temu wydawało mi się, że mam niżej brzuch, ale to pewnie dlatego, że chyba mały się ustawia do wyjścia, bo od 32 tygodnia cały czas stopy w żebrach a czkawka w lewej pachwinie. A wczoraj chyba się kolanami wypychał, bo miałam trójkąty na brzuchu:eek::biggrin2: Rozstępów brak, dwa pajączki na lewej łydce i mały żylak na lewym udzie. Sprawdzałam, pępek wchłonie się po porodzie, jak macica zacznie wracać na swoje miejsce ;) Ale najfajniejsze, że teraz żadne paprochy do niego nie wchodzą hi hi:-D
A co do wagi, to mam 13,5 kg na plusie, coś mniej teraz przybieram, jakieś pół kg tygodniowo.

Beti, powiało optymizmem od Ciebie :) Lubię to!

M26, mamy tu grono doświadczonych i dobrze Ci piszą, odpoczniesz, zregenerujesz i uderzysz z podwójną siłą w kolejnym cyklu.
 
Dziewczyny!!!! Jestem w pracy podchodzi do mnie pani Bogusia bardzo wierzaca,lubie ja
A ona do mnie ni z gruszki,ni z pietruszki: Beatka a ty czasem nie zaskoczyłas,ja mowie ze nie czemu tak mysli,a ona a nie wiem tylko tak pytam :O bo wiesz ja wam batdzo dobrze zycze :D
O kurcze a moze jednak?!?


Wróżka jakaś czy co? :p
Dobrze gada, wódki jej nalać :D
 
reklama
Dzwonię dzisiaj żeby się zarejestrować do "superspecjalisty" od niepłodności. Profesorek bierze 350 zł za wizytę a termin najwcześniej 21.03.2016

No ręce mi opadły :dry:
 
Do góry