reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Beti, wierze, ze dzisiejszą beta to tylko formalność :) a z L4 dobry pomysł. Ja też póki co jestem na zwykłym zwolneniu od rodzinnej
 
M26, czyli za kilkanascie dni wizyta, a poNiej już z górki!

MagdaM, jak Twój cykl? Na moje to niebawem i Ty zaczniesz przygotowania do crio :)

Smerfeta, dziękuję za życzenie od Ciebie i małego adehadowca ;) i za to, co napisałaś o krwiakach. Wierze, ze z moim Kropkiem jest dobrze, ale strach jest wielki. Nie plamie, wiec albo to cholerdtwo sie wchlania, albo powieksza :((( no i pytanie, czy to malenkie serduszko puka! Musi, musi!
 
Beti mysle ze to formalnosc z ta druga beta;-) a z robota popieram;-)

M26 no to super ze bez numerow- dobry start - dobry znak:-*

Aniko serduszko na pewno bije a kropek silny i juz dawno sie uporal z krwiakiem!!!
 
Aniko powiekszy to Ci sie brzuch, a nie krwiak! I zabraniam tak myslec! Serduszko puka, a w sobote Ty sie pukniesz w leb, ze smialas w to.watpic! Sluchaj sie "starej gwardii", bo dobrze prawi:)
Tyle kciukow, tyle aniolow, tyle wiary, bedzie dobrze, choć teraz jest ciężko.. kciuki jak zawsze :)

Beti:))) będzie piekny przyrost:*** a pensje chyba dziela na 12 miesiecy. Takze i tak niewiele Ci to zmieni. Uciekaj na l4:*

M, trzymaj sie! Ten cykl przeleci i wracasz po Pingwinka:* zbieraj sily:) czyli wizyta w tym cyklu, tak?

Zuzik, ja wiem, ze zyjecie moim wykluwaniem, ale 18 mam jeszcze ze Stacy wizyte:D zmieszcze sie jeszcze do kalendarza?:p

I ktos musi chyba zaczac myslec o przejeciu go. Bo Zuzik z Synkiem przy cycu, moze miec problem z prowadzeniem;) nie? I tak dzielnie w ciazy daje rade:*

Lumia moze organizm plata Ci figla i owu jednak juz byla?

Kredko, co kombinujesz?
 
reklama
LUTY

11 - Beti - II beta hcg
12 - zuzik - wizyta kontrolna u gina
13 - Anika - wizyta u gina - serduszkowa
15 - marzen - wizyta w Gamecie - działania czas start!
18 - stacy - wizyta kontrolna u gina
18 - Niebajka - wizyta u gina prowadzącego
20 - Pyreczka - histeroskopia

+/- 28 - Niebajka - przywitanie z maleńką

MARZEC

01 - M26 -
wizyta u gina

+/- 17 - zuzik85 - przywitanie z maleńkim

KWIECIEŃ

+/- 02 - stacy - przywitanie z maleńką
 
Ostatnia edycja:
Do góry