reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Magda, ale dzisiaj piątek! weekendu początek;) chodziło mi o to, że w weekend będzie juz boleśnie szalała:) nic nie wypluwam!:*

Zuzik kciukasy;**

Aniko dbaj o siebie;*

Marzen, jak tam?

Katharina co z autem?;/ cos sie zmieniło?

Kredko trzymaj te eurasy na inne rzeczy! diagnostyka kosztuje;/ zwłaszcza ze Ty wszystko prywatnie!!!
 
No wlasnie dziewczyny przeciez napisalam ze to glupi pomysl;-) wiec teraz juz bez kombinacji musze czekac na to histero....
 
A doradzcie mi prosze czy naprawde moge miec krwiaka? W poniedziałek odstawilam duphaston a od jakichs dwich dni tak mnie boli prawy jajnik. Nie moge normalnie siadac ani wstawac ani chodzic na obcasach ani kichac ani zalatwiac czynności fizjologicznych...czy moze tak sie objawia zblizajaca @
 
Niebajko no niech będzie. i tak nie mam wpływu...

kredko takie działanie byłoby przerostem formy nad treścią. czekaj na histero.

aniko masz tyle czasu co czytasz? ja dziś zaczęłam trzeci tom Trylogii Czekoladowej Gabrielle Zevin tak wciąga że zapowiada sie że całą w tydzień przeczytam.
 
Po pierwszej poniedziałkowej próbie badania progesteronu, wczoraj poleciałam do punktu pobrań znowu, bo rano dostałam moje plamienia. Plamienia pojawiły się wczoraj i dziś już ich nie ma. Poza tym były zupełnie inne niż zwykle :dry: W ogóle cały ten cykl do góry nogami mam :errr:

Dzisiaj dzwonię czy są wyniki w punkcie pobrań - nie ma. Dali mi nr do labo, a tam urocza i przemiła Pani, której imienia niestety nie znam (a głos miała jakby tydzień piła), po krótkich namowach i zapewnieniach, że bardzo mi zależy a w poniedziałek to będzie za późno, podała mi wynik - 13,86 ng/ml.

Tak więc oficjalnie, teoria o spadającym progesteronie zostaje odrzucona :(
 
Beti - ciesze się z przyrostu bety ;-)

Magda - właśnie się zastanawiam nad jakąś ciekawą książką. Aż zobaczę z ciekawości co to za trylogia. ;-)

Kredko - ja uważam, tak jak dziewczyny. Trochę głupi pomysł, a pieniądze nie potrzebnie Ci się rozejdą. A tak zrób na spokojnie badania. Już raz robiłaś bez HSG, chociaż powinno Ci się go wykonać.
 
reklama
Do góry