reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak otworzyć klub malucha-mini żlobek???

reklama
Witam serdecznie! Planuję otworzyć ,,Klub Maluszka"w Kozach dla dzieci w wieku od 0.5m do lat 3. Czynne od poniedziałku do piątku w godz.od 6.30 do 18.00 (w razie potrzeby soboty też).Otwarcie planuję od września 2010r.Zainteresowane mamy proszę o kontakt;E-mail:lidia 37@o2.pl
 
Odsprzedam dobrze prosperującą firmę tzw. klub malucha. Wszystkie formalności są dopełnione, placówka jest zarejestrowana w sanepidzie i straży pożarnej. Firmę odsprzedaję ponieważ mam dwie placówki, a spodziewam się drugiego dziecka. kontakt na pati-klub@wp.pl
 
Witam!
Sam chce otworzyć klub/opiekę nad małym dzieckiem w Częstochowie. Czy ktoś się orientuje czy zmieniła się już ustawa o żłobkach i jak się sprawa ma z sanepidem jeśli dzieci są karmione mlekiem i jedzeniem słoiczkowym a wszystko jest sterylizowane.
 
Kochani, również uprzejmie proszę o informacje jakie posiadacie odnośnie otworzenia i prowadzenia klubu malucha. Ja również nie wiem tak naprawdę od czego zacząć, co powinnam spełniać (np. wykształcenie pedagogiczne ? ) Ile dzieci maksymalnie może znajdować się w takim klubie :-) Bardzo proszę o pomoc i góry dziękuje! monaga@op.pl
 
reklama
Do góry