reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak otworzyć klub malucha-mini żlobek???

Witam, chciałabym, założyć, Klub, Malucha,zakładając, własną, działalność, gospodarczą, jakie, wymagania, prawne, kadrowe, muszę, spełnić?, Czy, powinnam, posiadać, wykształcenie, pedagogiczne, ilu, pracowników, minimalnie, powinnam, zatrudniać, jakie wymagania, lokalowe trzeba spełnić?Ile kosztuje utrzymanie i założenie klubu .W moim miasteczku nie ma takiego miejsca opieki, proszę o pomoc i wymianę doświadczeń osób prowadzących takie kluby mój e-mail monikadurda.pl@wp.pl.
 
reklama
Witam drogie mamy,

zamierzam otworzyć klub maluch w Konstancinie lub Wilanowie....szukam wspólniczki z doświadczeniem w tej materii oraz wkladem finansowym.
prosze pisac na emaila :mzyczynska@wp.pl
 
Planuje otworzyć klub malucha, mam na ten cel lokal w stanie deweloperskim, mam w związku z tym kilka pytań do osób które mają już takie kluby. Ponieważ przepisy są bardzo nie jednoznaczne a chce żeby wszystko działoło legalnie, prosze o podpowiedz jakie należy spełniać wymogi odnośnie lokalu. Gdzie skierowac pierwsze kroki? Proszę o odpowiedz na forum lub na meila monique_83@o2.pl
 
Marzysz o założeniu własnego przedszkola lub żłobka, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Przeraża Cię ogrom formalności, które trzeba załatwić? Nic prostrzego :) Sama założyłam dwie placówki opieki nad dziećmi i obie firmy odsprzedałam z zyskiem. Obie placówki świetnie nadal prosperują. Teraz zajmuję się pomocą w zakładaniu klubów malucha i punktów przedszkolnych. Mogę pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, uzyskaniu akceptacji sanepidu i straży pożarnej, przygotowaniu kampanii reklamowej, urządzeniu, znalezieniu firm współpracujących jak księgowi, prawnicy, catering, w rekrutacji pracowników i wszystko co będzie potrzebne. Koszt pierwszej konsultacji 300 zł. Odpowiem na niej na wszystkie nurtujące Was pytania, opowiem o tym jakie są plusy i minusy prowadzenia takiej działalności, ile trzeba zainwestować na początek, kiedy można się spodziewać zwrotu inwestycji, jak oszacować miesięczne koszty. Dla zainteresowanych sporządzę szczegółowy kosztorys dalszej współpracy. Oczywiście na życzenie udostępnię swoje referencje :)
Zapraszam do kontaktu :)
Dominika Chylińska 508 035 168
 
Witam wszystkich.
Jak większość osób na tej stronie również jestem w trakcie otwierania żłobka. W z wiązku z przegłosowaną 5 stycznia ustawą trochę w przepisach się zmieni. Niestety ustawa mimo że przegłosowana jeszcze nie weszła formalnie w życie i niestety nawet urzędnicy niewiele teraz wiedzą. Plusem jest fakt że właściwie wszystkie kwestie formalne załatwić będzie można w swoim urzędzie gminy lub miasta, niestety proponuję poczekać trochę żeby urzędnicy sami zapoznali się z nową ustawą bo w moim mieście w tej chwili ja jedna wiem więcej niż cały urząd
 
Witam.Jestem bardzo zainteresowana założeniem własnego żłobka(mini żłobka).Kompletnie nie wiem jak zacząć .Byłabym zainteresowana współpracą z Tobą.Jak ta współpraca miałaby wyglądać(iwonas2012@wp.pl).
 
reklama
Niezwykła okazja dla każdego kto marzy o założeniu własnego żłobka. Istnieje możliwość przejęcia placówki z mocną pozycją na rynku (kilka lat obecna na rynku), pełnym wyposażeniem, pełną liczbą klientów (obecnie brak wolnych miejsc, zapisy na wrzesień), wyjątkowo atrakcyjną umową najmu domu z ogrodem (bardzo niskie koszty stałe) Dochód miesięczny ok. 10 tyś w pełni udokumentowany. Placówka doskonale zarządzana i zorganizowana w idealnej lokalizacji. Cicha, spokojna okolica, 5 min od stacji metra
Zapraszamy do kontaktu
Dominika Chylińska 508 035 168
i na strone zakladamyprzedszkole,pl
 
Do góry