reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak otworzyć klub malucha-mini żlobek???

Pytanko mam do Was takie, hm, powiedzmy poglądowe;) Jakie jest Wasze zdanie na temat wprowadzonej kilka dni temu ustawy tzw. "żłobkowej"? Moim zdaniem wprowadzi ona sporo ułatwień, jednak z tego co czytam w sieci, to nie ma ona zbyt wielu zwolenników. O samej ustawie więcej można przeczytać tutaj.
 
reklama
Mam nadzieję, że dowiem się jak otworzyć żłobek na szkoleniu organizowanym przez Fabrykę Przedszkoli, na które się zapisałam. Jeżeli, któraś z Was jest z Wrocławia to możemy wybrać się razem. Pozdrawiam
 
witam,

chciałabym otworzyć mini żłobek- klub malucha ale nie wiem jak się do tego zabrać- tzn. jakie wymogi formalne należy spełnić. Pomóżcie proszę co zrobić by takoby zlobek otworzyć. Gdzie sie udać? Skad mogę otrzymac dotacje do minizłobka itp. Czekam na wasze odpowiedzi na mojegio meila ewkopuz@wp.pl
 
Witam.
Mogłabym prosić o przesłanie aktualnych warunków do otworzenia prywatnego żłobka lub zorganizowania go przy współpracy samorządu np. gminnego_Oto mój mail - lucjacich@wp.pl :)

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Witam,
jestem zainteresowana założeniem żłobka, jestem ciakawa czy na tym można zarobić?
Jakie wymagania lokalowe trzeba spełnić, jakie wymagania kadrowe?
Jak zdobyć dotację. JAK ZACZĄĆ???
szukam pomocy, magdalena.osmolska@op.pl
 
Hej:-)
Już od jakiegoś czasu myślę o założeniu własnego żłobka, ew. przedszkola. Nie ukrywam, że mam pustkę w głowie, jeśli chdzi o zakładanie własnego biznesu. Może ktoś jest zainteresowany otworzeniem takiej placówki? Zawsze co 2 głowy to nie jedna:-) i razem można by stworzyć coś fajnego. Proszę pisać na mail: zakladamzlobek@poczta.fm
Aha jestem z Białegostoku
Pozdrawiam ciepło:-)
 
reklama
Witam
Mam prośbę chciałabym otworzyc klub malucha lub mini żłobek ale nie wiem od czego zacząc jezeli ktos by mogl mi wyslac informacje co zrobic gdzies sie z czym do kogo udac to była bym wdzieczna.Z góry dziękuje i pozdrawaim oto moj e-mail garbusster@gmail.com
 
Do góry