reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak przeniesc moje dziecko do innej szkoly?

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2015
Postów
10
dzien dobry. mam pytanie. mam w domu gimnazjaliste, w drugiej klasie. za 2 miesiace przenosimy sie z warszawy do krakowa, musimy przeniesc go do innej szkoly. poza tym ma problemy wychowawcze, nie dogaduje sie z kolegami, kiepsko sie uczy, wiec zmiana zrobi mu dobrze. czy ktos wie jak to formalnie zalatwic? przyjma go od razu do regionalnego? moze isc gdzie indziej?
 
reklama
o ile bedzie zameldowany to z regionalnym nie bedzie problemu. moze tez isc gdzie indziej, o ile bedzie miejsce. mozesz tez oczywiscie wybrac prywatne. jak to zalatwic - nie wiem.
 
Cała procedura jest dość prosta ale wymaga nieco biegania. W pierwszej kolejności trzeba znaleźć szkołę, która przyjmie Państwa dziecko, dopiero kiedy dyrektor placówki się zgodzi, możesz wypisać syna z dotychczasowej szkoły. Więcej na ten temat do poczytania tutaj: http://www.prywgim5.krakow.pl/news/14/66/Jak-przeniesc-sie-do-innego-gimnazjum Zapraszamy oczywiście do nas, jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem :)
 
Czesne wynosi u nas 500 zł miesięcznie. Klasy są małe – do 10 osób, w cenie są liczne zajęcia fakultatywne i sportowe, konsultacje dla uczniów, którzy mają np. dyskalkulię czy inne problemy z nauką. Mamy też bardzo dobrze wyposażoną salę komputerową, istnieje możliwość nauki wielu języków obcych. Prowadzimy także prywatne liceum, jest więc możliwość kontynuowania nauki później tam.
 
Do góry