reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak przygotowac dziecko do pujścia do przeczkola ?

Mam wrażenie że to bardziej ja muszę się oswoić z przedszkolem. Moja córka wydaje sie być bardzo zadowolona z faktu że od poniedziałku idzie pierwszy raz. A mnie się ściska gardło. Byłam dziś dopytać o szczegóły, radzą by dać dziecku ulubionego misia, spokojnie bez pośpiechu zacząć dzień, i odbierać wcześniej - przed spaniem. Wcześniej, w wakacje, przychodziłam z nią do pustego wówczas przedszkola i pokazywałam plac zabaw itd.
 
reklama
Mam problem ze sposobem na wielowarstwowe ubieranie córki do zlobka. Rano wychodzi z domu jest 5 stopni więc ubieram jej rajstopy i spodnie, idzie do zlobka jest mega ciepło więc trzeba ja rozebrać z tych dwóch warstw, a ok 10 wychodzą ze zlobka na spacer i znów Panie muszą ja ubrać w te rajstopy. Jaki macie sposób, który ułatwia te czynności? Jakieś jesienne kombinezony macie?
 
Do góry