reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak samopoczucie, mamusiu?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez pytia, 21 Lipiec 2005.

1. Marlenka

Marlenka Marcowa Mama 2006

Asia21 Super, jak najmniej uczuleń dla Selinki. A bakteria niech nie waży się jej więcej męczyć.:tak:

2. magdalenaB

magdalenaB marcowa mama 06'

asia: i ja sie ciesze, ze wszystko jest w porzadku!! no to znaczy ze mozesz powoli te gluteny wprowadzac??

3. reklama
  4. catherinka

catherinka Marzec'06 i Lipiec'09

No to super Asiu, że alergia Was ominęła!!! :)

5. mamaoli

mamaoli Guest

Asia super,że mala nie ma uczulenia na gluten:-)

A ja dopiero dziś odespałam poprzednia noc...
    wracamy od moich rodziców a tu woda w domu:szok:
    okazalo się że pękł jakiś wężyk pod umywalką i się lało....
    meble uratował dywan bo dużo w niego wsiąkło tyle tylko że nie wiadomo jak i gdzie go teraz wysuszyć...
    panele na połowie pokoju wyglądają paskudnie:-(
    na szczęście woda nie dotarła do pokoju dzieci
    a my poszlismy spać o 5 po calej akcji

6. lolcia81

lolcia81 Podwójna szczęśliwa mama!

oj mamamoli współczuję, szkoda że Was w domu nie było. Dobrze że straty nie są duże i że nockę odespałaś. Może jutro będzie ładna pogoda to dywan wywiesicie przed domem

7. Marlenka

Marlenka Marcowa Mama 2006

Mamaoli współczuję. Jakbyś miała za mało wrażeń...:no:

8. catherinka

Ojej, Mamoli, a to pech :(

9. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

MamaOli, trzymaj się kochana!

A ja nadal nie mam @ ani żadnych objawów:baffled::wściekła/y:. Chyba zapiszę się do ginki szybciej niż planowałam:wściekła/y:. Kupiłam drugi test, tak na wszelki wypadek, jak nie wytrzymam to go zrobię... Dziewczyny, jak u was jest z @, czy jest teraz regularna, czy macie jakieś symptomy przepowiadające @??

10. reklama
  11. catherinka

Ja mam już /chyba/ regularny okres. Przed porodem zawsze wiedziałam kiedy dostanę, specyficznie się czułam,a teraz niestety nie... Ale już nie jest tak bolesny i obfity. Coś za coś :)

12. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Catherinka! Jak dostałaś pierwszy raz @ po porodzie, to później następną miałaś regularnie, czy z opóźnieniem??

Poleć forum