reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

reklama
Sport
zdrowa dieta
Suplementy oczywiscie równiez na tak ale z głową. NIe kupujcie żadnych spalaczy tłusczu w tabletkach ponieważ jest to jedna wielka bujda. Jesli chcecie sobie kupić coś to najlepiej błonnik ponieawż to błonnik ma najlepsze dzialanie w odchudzaniu.
MI trenerka poleciła Fibra Vitale. Jestem zadowolona :)
 
Suplementy mają sens, jak najbardziej. Trzeba jednak uderzać w te naturalne z dużą zawartością błonnika. Ja przykładowo biorę colon slim. Dzięki niemu nie podjadam, pomogł mi zredukować tkankę tłuszczową i oczyścić jelita. NIgdy nie czułam się tak dobrze ze swoim ciałem. Więc jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie jako dodatek do diety.
 
Dieta, dieta, ale przecież chudnięcie to gubienie zbędnej tkanki tłuszczowej, a więc potrzebny jest ruch. Teraz jest tyle różnorakich ofert, że jest w czym wybierać. Polecam basen, bo zmusza do pracy praktycznie całe ciało.
 
Podczas karmienia piersią również przybrałam na wadze, stałam się o dwa rozmiary większa. Ale nie przyjmowałam żadnych pigułek, one szkodzą dziecku. Stosowałam krem wyszczuplający. Nazywa się Nivele. Nadwaga zniknęła. Nawet moje rozstępy zmalały :)
 
Najlepiej nie chudnąć szybko w ogóle ;) Zazwyczaj nie jest to ani zdrowe ani nie przynosi długotrwałych rezultatów, przeciwnie - często wiąże się z efektem jojo. Stopniowo, ale systematycznie, tu niestety trzeba też cierpliwości.
 
Witam, ja też byłam w tej sytuacji, przytyłam w ciąży 20 kg i mogę powiedzieć że utrata wagi jest czasem ogromnym wysiłkiem, dla mnie to tak. Szukając odpowiedzi znalazłam tutaj "all-generic-meds.com" - Hoodia P57. Aby schudnąć naturalnie, skutecznie i przede wszystkim przez długi czas to trzeba stosować te pigulki. Nie mówię, że ta metoda jest najlepsza, nawet warto spróbować. Z ich pomocą straciłam 16 kg za 3 miesięcy. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże komuś!;):)
 
reklama
Witam, ja też byłam w tej sytuacji, przytyłam w ciąży 20 kg i mogę powiedzieć że utrata wagi jest czasem ogromnym wysiłkiem, dla mnie to tak. Szukając odpowiedzi znalazłam tutaj "all-generic-meds.com" - Hoodia P57. Aby schudnąć naturalnie, skutecznie i przede wszystkim przez długi czas to trzeba stosować te pigulki. Nie mówię, że ta metoda jest najlepsza, nawet warto spróbować. Z ich pomocą straciłam 16 kg za 3 miesięcy. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże komuś!;):)

Bylas tez na diecie cwiczylas czy tylko te tabletki ?

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry