reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to zrobić?

M

mniszek

Gość
Cześć!
Moje Dziecko ma 2 lata i 3 miesiące. Chciałam nauczyć korzystania z nocnika. Ale jak to zrobić gdy nocnikiem jedynie chce się bawić? Jak usiąść to tylko na sekundę i dalej bieganie.
Inna kwestia w tym temacie to czy jest gotowe? Czytałam, że jedna z oznak gotowości jest żeby zwiększyła się pojemność pęcherza, czyli przerwy w siku minimum 2-3 h. U nas jest siku bardzo często, bardzo.
Myślicie, że powinnam poczekać? Czy jest nadzieja, że uda mi się odpieluchować moje Dzieciątko przy częstym siku?
Proszę bez hejtu.
 
reklama
Cześć!
Moje Dziecko ma 2 lata i 3 miesiące. Chciałam nauczyć korzystania z nocnika. Ale jak to zrobić gdy nocnikiem jedynie chce się bawić? Jak usiąść to tylko na sekundę i dalej bieganie.
Inna kwestia w tym temacie to czy jest gotowe? Czytałam, że jedna z oznak gotowości jest żeby zwiększyła się pojemność pęcherza, czyli przerwy w siku minimum 2-3 h. U nas jest siku bardzo często, bardzo.
Myślicie, że powinnam poczekać? Czy jest nadzieja, że uda mi się odpieluchować moje Dzieciątko przy częstym siku?
Proszę bez hejtu.
Zrób tak jak uważasz mój mały też ma ten sam wiek i próbowałam z nocnikiem już ale nie bardzo chce więc nie naciskam bo jeszcze się zrazi więc poczekam i spróbuję potem jeszcze za jakiś czas...
 

Podobne tematy

M
Odpowiedzi
21
Wyświetleń
2 tys
mniszek
M
Do góry