reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak walczyć z Kryzysem ?

No to u nas podobnie:tak:
Pieluchy kupuje tylko w promocji, kosmetyki z bambino, chusteczki też w promocji w selgrosie- z pampersa wychodzą tak jak z dzidziusia:tak:
małemu kupuje ciuchy tylko na promocjach, sobie też:tak:
jak gotuje to cały gar zupy i jemy go przez tydzień:-D
Obieram ziemniaki strikte wyliczone bo stwierdziłam że za dużo wyrzucam,jak gotuję ryż to zawsze mniej bo jak gotowałam więcej to i tak tego nie zjedliśmy:dry:
No małemu narazie słoiczki kupuję ale na pół z mamą więc narazie jest ok.
No i nie kupuję każdej pierdoły która mi się podoba i myslę ża mały musi to mieć:dry:
 
reklama
Ja robie zakupy w Biedronce(bo jest blisko;-)),sa tam produkty robione przez dobre firmy.Ubranka dla malej jak kupuje to w Pepko lub w lumpie. to samo dla Seby w lumpie.Dla siebie ubran nie kupuje bo jestem za gruba:-(G narazie nie wola o nowe ubrania wiec jest ok.Sobie ostatnio kupilam skarpetki i majtki bo mi sie zuzyly,ale w takim sklepie gdzie sa tanie ciuchy.
Sama malej gotuje obiadki.
 
Ja od tego tygodnia zaczęłam gotować Maksowi,zauważyłam że wychodzi dużo taniej.
Do tego zakupy z kartką,staram się korzystać z promocji.
Od jakiegoś czasu kąpię Maksia w dużej misce,po pierwsze jest mi tak wygodnie a po drugie zużywam dużo mnie wody,nasza wanienka jest duża i wody sporo do niej wchodziło także to tez jest jakaś oszczędność.
No i zaczynam robić zakupy w biedronce bo jednak jest sporo taniej.
 
ja tez robie zakupy raz w tygodniu i z kratka w reku. zreszta zazwyczaj jezdzimy do sklepu najtanszego a mieso i pieluchy kupuje w sklepie cos jak makro wiec tez taniej. chusteczki tez tam kupuje bo sa swietne i tanie. kosmetykow wogole nie uzywam do kapieli bo Maly ma uczulenie na wiekszosc, tylko krem do smarowania cialka i bambino do buzi ale to z Polski.
ubranka kupuje raczej porzadne ale na promocjach doslownie za grosze.
gotowac dla Malego bym chciala ale on nie chce jesc moich wyrobow wiec kupujemy ale tutaj to raczej taniej w ychodzi niz kupowanie produktow bo ja zazwyczaj kupuje te organic wiec one sa drogie.
 
Ja też staram się polować na promocje. Pieluchy i kosmetyki dla małej kupuję przeważnie w makro. Z racji tego, że mała ma wrażliwą skórę używam serię Nivea Baby Nutri Sensitive i tam jest o kilka złotych taniej na sztuce. Na takie duże zakupy wybieramy się raz na 2 miesiące uzupełniając wszystkie braki. Jeżeli chodzi o "codzienne" zakupy, to Biedronka lub Netto do których mój M nie bardzo lubi tchodzić, bo on musi mieć wszystko markowe :angry: i woli Inter Marche, ale na szczęście ja robię zakupy częściej.
 
Do góry