reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak wywołac poród

Witajcie ponownie dziewczęta

Gdy wstałam dzisiaj do toalety ponownie zauważyłam biały śluz.
Na szczęście dzisiaj idę do swojego lekarza i powiem mu o tym.
Ale zastanawia mnie to czy nie byłby to czop śluzowy.
ja bialy sredniogestawy sluz mam od jakis paru tygodni, z tego co wiem, to czop ma konsystencje bialka kurzego ale wiesz, nigdy nic nie wiadomo :).

to pozniej napisz nam co powiedzial gin ;)... buzki
 
reklama
Bol w kroczu, o ktorym pisalyscie to normalne. Ja w ciazy nie umialam tego bolu zniesc, i tez wkladalam jaska miedzy nogi. Moja gin, ktora juz przeszla na emeryture nie wiedziala o dziwo czemu mnie to boli (zonk). A niby lata praktyki i nie wiedziala.
 
Ja nie mogłam urodzić samodzielnie,lekarz wycisną mi małą a co za tym idzie popękałam strasznie miałam masę szwów i dochodziłam do siebie 3 miesiące nie wspomnę już o krwotoku jakiego dostałam i o tym że przez 24h nie mogłam wstać z łóżka bo traciłam przytomność,więc niech mi nikt nie mówi że 2 tygodnie i z głowy.

Teraz jestem w drugiej ciąży i okropnie boję się porodu sn

Dokładnie.Przezyłam to samo.Bardzo popękałam i szczerze wolałabym,żeby mnie nacieli.Zrobił się krwiak,2 tyg chodziłam ze szwami,o ile można nazwać to "chodzeniem"
Teraz w drugiej ciąży,moze nie tyle co boję się porodu SN co okresu połogu po takim porodzie:no2:
 
Niestety w większości szpitali personel jest nastawiony na kasę i jak nie zapłacisz to robią Ci łąskę ze wszystkim.

jesteśaniołkiem mam sporo koleżanek, ktre rodziły przez cc i naprawdę dobrze to zniosły.
Po operacji dochodziły do siebie bardzo szybko.
Wiem, że ją źle zszyli ale mimo to do dnia dzisijeszego czuje ból.
Ja już nie pamiętam, że rodziłam.
Blizna jest ledwo widoczna, brzuch mam płski.
Nic mnie nie boli ani nie ciąnie.

Caly czas wystawiasz ta cc na piedestal... OK,Ty mialas cc i dobrze ja znioslas...
Ale juz na innym watku tez zachwalalas ta swoja cc ...
Tak jakby porod sn byl juz jakims nie wiem przezytkiem i tylko cc bylo do przyjecia.A kolezanki nie rodzily przez cc...URODZILAM to ja i wszystkie inne kobiety SN. CC to operacja-wyjeli dzieciatko i tyle..nie pasuje do kobiety po cc slowo -urodzilam.
Ja jestem po porodzie sn-w ogole nie bylam szyta,od razu moglam siedziec,sam porod tez nie byl jakas tragedia.Nie mysl,ze kobiety po sn to sa szyte,maja zmasakrowane krocze itp.
A zreszta...kazda kobieta jest inna. Jedna dobrze zniesie cc inna bardzo ciezko,tak samo z porodem sn. Amen;-)

A jeszcze cos dodam...mi sie nie chcialo w 4 dobie sparzatac mieszkania,prasowac,prac i gotowac...nie dlatego,ze bylam obolala....ale powiedzialam sobie,ze ja dziecko urodzilam i mam prawo do tego by podlogi nie byly odkurzone a na obiad zamowiona pizza...cieszylam sie swoim malenstwem i to ono bylo na pierwszym miejscu a nie czyste podlogi ...
 
Ostatnia edycja:
Caly czas wystawiasz ta cc na piedestal... OK,Ty mialas cc i dobrze ja znioslas...
Ale juz na innym watku tez zachwalalas ta swoja cc ...
Tak jakby porod sn byl juz jakims nie wiem przezytkiem i tylko cc bylo do przyjecia.A kolezanki nie rodzily przez cc...URODZILAM to ja i wszystkie inne kobiety SN. CC to operacja-wyjeli dzieciatko i tyle..nie pasuje do kobiety po cc slowo -urodzilam.
Ja jestem po porodzie sn-w ogole nie bylam szyta,od razu moglam siedziec,sam porod tez nie byl jakas tragedia.Nie mysl,ze kobiety po sn to sa szyte,maja zmasakrowane krocze itp.
A zreszta...kazda kobieta jest inna. Jedna dobrze zniesie cc inna bardzo ciezko,tak samo z porodem sn. Amen;-)
ostro ale prawdziwie ;-)
kazda z nas jest inna i inaczej przechodzi wiele rzeczy ;-)
 
A mi natura umozliwila pierwsze dziecko urodzic przec CC u drogie silami natury i w/g mnie gdybym miala i jesli bede miala prawo wyboru to 3 dziecko na 100% calymi silami bede sie zapierac by urodzic wlasnymi silami natury,bo po cieciu to dopiero na 10 dobe normalnie siedzialam a o dziwo po naturalnym porodzie na 3 dobe no półdupkiem juz i na 2,wiec chyba oczywiste mi jest co warto wybrac...dziewczyny pamietajcie ze natura wie co robi i zawsze jest dla nas lepsza niz ingerencja chirurgiczna
 
ja tez urodziłam naturalnie, ciezko było to przyznaje ale warto.
najgorszym dla mnie dniem było dzien po porodzie bo wtedy baaaaardzo mnie bolałao i nie mogłam siedziec na nastepny czyli 2 juz było tylko lepiej.
fakt ze całkowicie przestało bolec po jakims miesiacu do tego czasu jak stałąm czułam takie bolesne sciaganie w dół
 
reklama
Ja też byłam szyta ale w środku pochwy.. juz 2 tygodnie po porodzie jest ale mnie dalej to boli.. podobno do 6 tygodni sie może goić.. a codo chodzenia to pierwsze dni to bolało bardzo i napuchnieta byłam tam bardzo.. bałam sie podetrzeć nawet
 
Do góry