reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zakonczyc laktację??

Oj, nie mogę. Odstawiać paromiesięczne maluszki :szok:. Zalecenia WHO są, jakie są. Szkoda tylko że nikt się nimi nie przejmuje:no: w tym co "lepsi" pediatrzy.
Karmiłam mojego skarba tak długo jak tego potrzebował i sam zrozumiał, że jest za duży. Redukowałam stopniowo oczywiście ilość karmień.
Chodził do żłobka, jest przedszkolakiem. Samodzielnym, łatwo wchodzącym w nowe środowisko.
 
reklama
Witam wszystkie Mamuśki !
tydzień temu odstawiłam Synka od cyca

Macie jakieś sprawdzone metody na obolałe piersi?
a i orientujecie się po jakim czasie mleko zaniknie?
 

Załączniki

  • let`s play.jpg
    let`s play.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 114
Mnie pomagały ciepłe okłady. Moczyłam pieluchy w ciepłej wodzie (takiej, żeby nie parzyło, ale dawało sporo ciepła) i kładłam sobie je na piersi. I tak kilka razy dziennie. Tylko nie można dopuścić, żeby pielucha całkiem ostygła na piersi, bo można się przeziębić. ;-)
 
a ja na spalenie pokarmu robiłam zimne prysznice i zamrożone szmatki kładłam na dekolt.tylko u mnie była jeszcze gorączka z zapalenia piersi.
tydzień i pokarmu nie było.
 
Witam!
CHODZI MI GŁÓWNIE O TO JAK ZAKONCZYC LAKTACJE,PONIEWZ CALY CZAS MI LECI MLEKO Z PIERSI.
CZY ISC DO LEKARZA PO TABLETKI CZY MOZE MACIE JAKIES SPOSOBY?
NAPISZCIE JAK KONCZYLYSCIE TE MLECZNA DROGE..
CZEKAM NA ODPOWIEDZI:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a nie lepiej karmic mały ma dopiero 4 miesiace albo chociaz odciagac.. wiele lasek chetnie by sie z Tobą zamieniło...
za pierwszym razem samo mi przeszło ale ja karmiłam 2,5 roku.. a teraz karmie nadal i nie mysle o tym ale pewnie tez samo przejdzie
 
Uwazam ze to odpowiedni moment,nie chce zeby mi dziecko latało za spodnica i wolalo cycusia!
Podjełam decyzje.
 
reklama
Do góry