reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka elektroniczna niania?

Też szukam czegoś takiego. Znajomy informatyk zainstalował (cały wieczór mu to zajęło) kamerę internetową. Działa ale się często wiesza i trzeba mieć w domu włączony komputer przez cały czas. Ale kiedy działa to w pracy widzę co robi opiekunka w domu. Również na komórce.
 
reklama
Kamerę sieciową (IP) można kupić w każdym sklepie z elektroniką. Tylko zainstalowanie i obsługa wymaga inżyniera od komputerów. Dlatego się rozglądam za czymś co umożliwi zaglądanie do domu i byłoby łatwiejsze w obsłudze.
 
Cześć,
osoba "gaguś" ma rację!
czytam o tych nianiach i sama nie wiem co wybrać:(podobno jest jakieś oprogramowanie do komórek,gdzie można brzdąca oglądać nawet w pracy jak siedze przez swój telefon albo na komputerze.dyrektor w pracy mi mówił że nabył coś takiego,ale oczywiście poszedł na urlop i kicha;(potrzebne mi to jest bo strasznie dużo pracujemy z mężem,a dziecko siedzi z nianią.Dobrze byłoby mieć podgląd i wiedzieć czy wszystko ok.Jestem wtedy spokojniejsza w pracy:)czy ktoś wie skąd można wziąć taki system?
pozdrawiam zapracowanych rodziców:)
 
na 100% komorka, zwykla norkia dotykowa... i dlatego postawnoilam popytac na forum bo rpzyznam ze to jest super pomysl..szczegolniejak jestes zabiegana caly dzien i nie masz czasu dzwonic i sprawdzac.....

czy ktos moze cos wie na ten temat?

Słyszałam o czymś takim.
Kamerę podłączasz do tego urządzenia co dostarcza internet i kamera sama się łączy ze strona z której możesz oglądać obraz. Mój znajomy to testował i podobno używa.
Bardzo chwalił to rozwiązanie za prostotę i łatwość obsługi. Obraz z kamery mozna oglądać na komórkę i na komputerze np. w pracy.
A zapomniałam - jest możliwość słuchania a nawet rozmawiania. Napewno to trochę kosztuje ale spokój i bezpieczeństwo dzidziusia to ....... .

Jak będzie to Was dalej interesować to dowiem się coś więcej i przekażę.
 
Witam
Prawdopodobnie chodzi Wam o coś takiego Eyelog - kamera GSM. Twoje dodatkowe oko w domu, na działce, w samochodzie. w jednym z punktów jest napisane:
Dzięki dwukierunkowej komunikacji można obejrzeć monitorowaną przestrzeń wysyłając do urządzenia SMS.

Albo jeszcze jest coś takiego: Dzieci
Ceny są również odpowiednie ale jeśli chcecie mieć taką kontrole taniej to może warto porozmawiać z jakimś informatykiem, który zrobi to właśnie na zasadzie kamerki internetowej i włączonego komputera w domu sądzę, że cena będzie na pewno niższa niż tych urządzeń wymienionych wyżej.
 
To na Dzieci wygląda ciekawie. Jeśli to prawda co piszą, że nie ma instalacji i konfiguracji to jest super bo imprezka z informatykiem za każdym razem kiedy kamera internetowa przestaje działać wychodzi trochę drogo a informatyk nie zawsze ma czas.
No i mają dużo różnych kamer.
Dzięki za wskazówkę.:-)
Czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenia?
 
Ja jakiś czas temu zakupiłam Vision Baby o którą wcześniej pytałam i nie mam takiej możliwości. Czytałam jednak na jakimś forum (przykro mi, ale nie pamiętam gdzie) że niedługo będzie miała taką opcję. Z obecnej wersji jestem b. zadowolona, więc jeśli to prawda z tym telefonem i podglądem przez internet to zaopatrzę się w kolejną.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
kochane,
wyczaiłam osatnio ta strone monitorujsam.pl kamery sa super bo nie wymagaja jakiejsc skomplkownej instalacji- poprostu wlaćzasz wtyczke :) a babla mam teraz całą dobe na oku;)
naprawde polecam rozwiązanie na 6stke ;))

pozdrawiam zapracowane mamy;)
 
reklama
My Mamy taki Canpol:
Niania elektroniczna Canpol 2/848 | Sen | Nianie elektroniczne | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa

Na poczatku miałam nie kupowac, ale ostatecznie sie zdecydowalam, bo w sumie nawet jak sie do ogrodka idzie czy pranie wieszac to zawsze malucha slychac. U nas ta sie sprawdzila, nie mam doswiadczenia z innymi ale ta jest ok. Można ja do spodni albo do baska przypiac jak woki-toki ;-) i ne robi sprzezenia, a poza tym nie kosztuje jakos masakrycznie duzo ;-)
 
Do góry