reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka spacerówka najlepsza

Dołączył(a)
2 Czerwiec 2011
Postów
4
Witam.
Chcę zmienić obecną spacerówkę (wózek wielofunkcyjny) na jakąś lżejszą. Nowa spacerówka musi spełniać następujące wymogi::-D

- regulowany podnóżek
- oparcie regulowane rozkładające się najlepiej do pozycji leżącej
- w miarę szerokie siedzisko żeby córa miała miejsce
- porządne koła (mniejsze ale wytrzymałe i bezawaryjne) żeby dawały radę na nierównej drodze i co najważniejsze żeby pokonywały bez problemu krawężniki
- daszek na tyle wysuwany aby osłonić dziecku główkę w słoneczne dni
- w miarę "ciepłe" oparcie i siedzisko żeby zimą dziecko nie przemarzło
- najlepiej jedną rączkę (do prowadzenia) ale niekoniecznie
- w miarę duży kosz oraz łatwy dostęp do niego
- żeby się łatwo i szybko składał i oczywiście w miarę możliwości jak najlżejszy (przejazd autobusem z dzieckiem i wózkiem)
- lepszy firmowo ale do kwoty 700zł

Obecnie używam Taco Jumper X. Jak dla mnie super: bezawaryjny, daje radę po różnych terenach, itp. Jedyne co mnie czasem denerwuje to dostęp do kosza (muszę powyciągać z reklamówki trochę zakupów żeby je włożyć):-(
No i waga.... do autobusu nie wejdę sama w życiu!

Jeśli posiadacie naprawdę fajne spacerówki spełniające moje oczekiwania to bardzo proszę o pomoc:-)
Jeśli ktoś może wrzucić również linki do odpowiednich wózeczków to będę bardzo wdzięczna :tak:
pozdrawiam!

zapomniałam jeszcze dodać, że spacerówka do wagi 20kg (maluszka rzecz jasna ;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki za odpowiedź i czekam również na inne propozycje :-)
oliwkakarolina ta spacerówka ma tylko jasne koła? czy może są wersje z czarnymi? nie wyglądają one "źle" np. po wyprawie po deszczu??:confused:
 
aby ci ułatwić zadanie- szukając spacerówki odrzuć z miejsca wszelkie spacerówki typu parasolka i podobne. Przy pierwszym śniegu (takim z 5 cm)nie przejedziesz dalej jak 10 m
ja bym się ew za używanym x-landerem rozejrzała
 
Ostatnia edycja:
mamolka :-D Ja dokładnie na odwrót. Wywal x-landera (ja tą krowę sprzedałam po dwóch spacerach) i kup zwrotną, leciutką parasolkę
Ja mam taką Inglesina Trip - Tosia.pl
i baaaaaaaaaaardzo sobie chwalę.
Cieszę się, że koszmar użytkowania x-landera mam dawno za sobą.
Po śniegu jeżdżę sankami a nie wózkiem;-)

edit:
przejazd autobusem z dzieckiem i x=landerem dobre :)) mnie się nawet do bagażnika nie mieścił. Nie wspominając o koszmarze trzymania dziecka na jednej ręce i próby złożenia i wsadzenia wózka do auta drugą.

no ale każdemu coś innego pasuje
 
Ostatnia edycja:
kakakaroliona a nie łatwiej wsadzić dziecko w fotelik w samochodzie i dopiero składać wózek? tak trochę logicznie trzeba do sprawy podejść...
moim zdaniem parasolka na zimę się nie nadaje, na lato i owszem, ale z rocznym dzieckiem na sankach w zimę nie przejedziesz, bo prędzej je gdzieś zgubisz :p
też szukam już typowej spacerówki i puki co moim czarnym koniem jest x-lander bo ma duże skrętne koła, duży kosz na zakupy, w zimę dziecko mi w nim nie zmarznie a latem się nie zagotuje, rączka niestety nie przekładana, a by się przydała ale chyba nikt jeszcze nie stworzył wózka idealnego za przystępną cenę.
 
Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego wózka- Coneco Juupi. Naprawdę cenowo może nie najtańszy ale droższe też są.Może poszukaj w internecie opinii na temat tego wózka :) Żeby nie było że tylko ja jestem zadowolona.
 
kakakaroliona a nie łatwiej wsadzić dziecko w fotelik w samochodzie i dopiero składać wózek? tak trochę logicznie trzeba do sprawy podejść...
moim zdaniem parasolka na zimę się nie nadaje, na lato i owszem, ale z rocznym dzieckiem na sankach w zimę nie przejedziesz, bo prędzej je gdzieś zgubisz :p
też szukam już typowej spacerówki i puki co moim czarnym koniem jest x-lander bo ma duże skrętne koła, duży kosz na zakupy, w zimę dziecko mi w nim nie zmarznie a latem się nie zagotuje, rączka niestety nie przekładana, a by się przydała ale chyba nikt jeszcze nie stworzył wózka idealnego za przystępną cenę.

Moje dziecko krzyczalo jak pokewane oliwą gorącą w foteliku i 10 minut składania wózka,odpinania pasków, kół to był koszmar :(
Na całe moje szczęście nie zgubiłam na sankach mojego rocznego Maksa :)) A gdzie nie na sankach dojechałam parasolką bez problemów. (a żeby nam się gondola i wózek x-landera zmieściła do auta kupiliśmy nowe auto:))
Twoja mała za rok już będzie chodzić w zimie a nie jedzić wózkiem. My kupiliśmy parasolkę dokładnie rok temu gdy maks miał 8 miesięcy i to był najlepszy wybór.
Jak chcesz chętnie sprzedam 3 razy używaną spacerówkę:)) x-landera
 
reklama
Hm... malutki mieliście ten bagażnik nam spokojnie mieścił się wózek z gondolą w bagażniku (nie mamy kombi) w związku z czym spacerówka Jedo też nam się spokojnie mieści ale wolelibyśmy taką typową spacerówkę, bez możliwości wpinania gondoli itp. żeby składała się cała na raz bez konieczności ściągania siedziska...
 
Do góry