reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka spacerówka najlepsza

Younglady mieścił się nam na styk po odczepieniu kół. Mieliśmy megankę (bo do mojego clio to nawet gondola sama nie weszła a teraz pięknie się parasolka mieści :)) i ten Twój drugie argument to strzał w dziesiątkę.
Żeby się łatwo w całości składał x-lander tego nie ma. Przypomniałam sobie za to co jeszcze ma durnego. System opuszczania i podnoszenia oparcia na takich paskach bezsensownych. Trzeba się sporo nagimnastykować i nigdy nie osiągniesz kąta chociażby 95 stopni zawsze to dziecko jest takie półleżące - bez sensu. Poszukaj jeszcze innego wózka szczerze Ci radzę:)
 
reklama
kakakarolina jak już będę zdecydowana na zakup nowego wózka, to zanim zakupię najpierw pojadę do sklepu i wszystkie moje typy wypróbuje bo już wiem czego szukam (nie to co z pierwszym wózkiem) wiem czego chcę i jeśli nie znajdę to nie kupię, bo nie ma sensu przerzucać się z jednej spacerówki która nie spełnia wszystkich oczekiwań na drugą.
 
kakakarolina jak Twoja spacerówka radzi sobie np. na krawężnikach? łatwo się na nie wjeżdża i zjeżdża? i czy stabilna jest? Chciałam napisać na priv ale nie widziałam gdzie można wysłać do Ciebie wiadomość, może za słabo szukałam :zawstydzona/y:
dzięki wszystkim mamom za odpowiedzi!
 
malw_a nie zauważyłam jakieś problemów przy krawężnikach. Stabilna jest. Nie wywróciła mi się nigdy a Maks sam do niej już wsiada i czasem wygląda to groźnie. Na spacer do lasu czy w góry bym nią nie pojechała ale w mieście, do sklepu na plac zabaw jest jak najbardziej ok. (za to jedną ręką podniesiesz ją nad dziurą i przeniesiesz. Ja w ogóle zapinam młodego o góry -mieszkam na drugim piętrze i znoszę razem z wózkiem taki jest lekki)
 
też mam x-landera i nieszczególnie jestem zadowolona, chętnie bym go sprzedała. Nie chodzi o wagę, bo do sklepu mam inny wózek, pseudospacerówka, ale właśnie o to oparcie durne. Młoda się denerwuję strasznie, że nie może prosto siedzieć, szarpie mi się do przodu. Prowadzi się go nieźle to fakt, bo duże koła ma, kosz też spoko. Budka jest fajna, bo prawie całe dziecko da się osłonić.
Rozpisałam się niepotrzebnie. Ja jako spacerówkę mam taki

Wozek Hauck JEEP sl CARROTT • Sprzedaż
i jestem zadowolona, jedyny minus to, że trzykołówka i nie jest za stabilny.
Znajoma ma chicco i gdybym drugi raz kupowała, to chyba na taki bym się zdecydowała
CHICCO MULTIWAY COMPLETE +FOLIA+OCIEPLACZ - kolor Canyon cena 379.99 PLN
 
No to super... Wychodzi na to, że w sklepie w jakim miałam obejrzeć spacerówki nie będzie takich jak chciałam :wściekła/y: i Inglesiny trip też nie zobaczę, a chciałam sprawdzić jak mała będzie siedziała. Może wie ktoś czy we Włocławku można gdzieś dostać trip??
Ewentualnie Płock...
I okazuje się, że w razie gdy padnie wybór na Trip to nie ma jej na Allegro :szok: . Gdzie jeszcze można kupić przez Internet tak żeby można było zwrócić w razie czego??

Kakakarolina muszę Cię jeszcze pomęczyć trochę :blink:, czy siedzisko jest w miarę głębokie żeby mała mi nie zjeżdżała do przodu (w niektórych spacerówkach podobno tak bywa), czy jest łatwy dostęp do kosza? Do jakiego wieku mogę powozić córę? Chciałabym żeby posłużyła jak najdłużej (mała ma 16 miesięcy i waży trochę ponad 12kg), jaka kolorystyka najlepsza? podobają mi się czarne ale nie wiem czy w miarę użytkowania materiał nie zrobi się brzydki, ewentualnie jeszcze czerwona może być. Czy na podnóżku jest jakaś folia żeby bucikami dziecko nie pobrudziło?
Czy w TRIPie oparcie można ustawić w pionie?
sorry że tyle pytań ale nie wiem czy będę mogła ją przetestować przed zakupem:-(
 
Witajcie. ja mam z tego typ Nestor Wózki dziecięce i mogę zdecydowanie polecić. ma szerokie siedzisko rozkładane do pozycji leżącej, regulowany podnóżek, 5-punktowe pasy, dookoła jest fajnie obszyty więc zimą dziecko nie zmarznie, odpinany dół budy idealny na lato, okienko u góry do podglądania, pojemny i wytrzymały kosz, kieszonka na budzie, pałąk obszyty folią, duże koła i porządne amortyzatory z przodu i z tyłu, regulowana wysokość rączki. jedyny minus-brak skrętnych kół i trzeba wózek unosić do skrętu, ale przy wszystkich jego zaletach to pikuś. kosztował 480 zł. powodzenia w wybieraniu :) ja swój zobaczyłam w trzecim sklepie jaki odwiedziłam i po niego wróciłam :)
a tak wyglądają jego funkcje
Nestor Wózki dziecięce
 
No to super... Wychodzi na to, że w sklepie w jakim miałam obejrzeć spacerówki nie będzie takich jak chciałam :wściekła/y: i Inglesiny trip też nie zobaczę, a chciałam sprawdzić jak mała będzie siedziała. Może wie ktoś czy we Włocławku można gdzieś dostać trip??
Ewentualnie Płock...
I okazuje się, że w razie gdy padnie wybór na Trip to nie ma jej na Allegro :szok: . Gdzie jeszcze można kupić przez Internet tak żeby można było zwrócić w razie czego??

Kakakarolina muszę Cię jeszcze pomęczyć trochę :blink:, czy siedzisko jest w miarę głębokie żeby mała mi nie zjeżdżała do przodu (w niektórych spacerówkach podobno tak bywa), czy jest łatwy dostęp do kosza? Do jakiego wieku mogę powozić córę? Chciałabym żeby posłużyła jak najdłużej (mała ma 16 miesięcy i waży trochę ponad 12kg), jaka kolorystyka najlepsza? podobają mi się czarne ale nie wiem czy w miarę użytkowania materiał nie zrobi się brzydki, ewentualnie jeszcze czerwona może być. Czy na podnóżku jest jakaś folia żeby bucikami dziecko nie pobrudziło?
Czy w TRIPie oparcie można ustawić w pionie?
sorry że tyle pytań ale nie wiem czy będę mogła ją przetestować przed zakupem:-(

już wymęczam odpowiedzi:))
Siedzisko jest wystarczająco głębokie i o żadnym zjeżdżaniu nie ma mowy. Maks w nim siedzi od 8 meisiącA i się nie zsuwa:)
Dostęp to kosza chyba jest ok nigdy mi nie przeszkadzało. Robię tym wózkiem pełne zapasy żywnościowe i zawsze dojeżdżam do domu.
myślę, że córkę będziesz powozić w tym wózku tak długo jak będzie na to miała ochotę (czyli pewnie niedługo bo własne nóżki, rowerki, sanki są znacznie lepsze)
ja mam granatowy i materiał wygląda jak nowy. Nie poprzecierał się nie wyblakł nie naciągnął stan idealny. Ale czarny smutny dla dziecka
podnóżek jest z gumy i nic się nie brudzi
Siedzisko ustawia się w pionie i prawie do pozycji leżącej
powodzenia
 
reklama
Samo siedzisko to nie wszystko,zwróć uwagę także na bezpieczeństwo oraz amortyzację bo to bardzo istotna sprawa. Poza tym też kwestia dodatków jak chociażby kos zna zakupy,to potem znaczne ułatwienie podczas spacerów z dzieckiem.
 
Do góry