reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką spacerówkę wybrać?

To sobie przeczytaj Szczegóły - BabyBoom nie wiem czy taki wózek jest dobrym wyborem:sorry:ale to już od każdej z nas zależy.
To ja też nie chce byc gołosłowana, że to nie jest tylko moja opinia o PP więc wklejam link do inno forum gdzie była nt temat dyskusja, Spacerówka zamiast Pliko dla 14-mcznego dziecka. - Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Ja się nie upieram i nie mówię ze PP to zły wybór bo wg mnie wózek ma wiele zalet, ma super siedzisko, ekstra kosz na zakupy, budka się świetnie naciąga, gdyby tylko miał lepsze podbijanie czyli byłby bardziej komfortowy w prowadzeniu to napewno bym go wybrała, a wiadomo, że każda spacerówka tego typu nie bedzie sunęła po chodniakach jak wózek na pompowanych kołach, maclaren tez ma swoje wady i zalety, ale w prowadzeniu jest dużo lżejszy
 
reklama
To sobie przeczytaj Szczegóły - BabyBoom nie wiem czy taki wózek jest dobrym wyborem:sorry:ale to już od każdej z nas zależy.
w artykue jest napisane "Do okaleczenia może dojść podczas rozkładania wózka, gdy dziecko włoży palce w zawiasy. " no niestety dzieci się pilnuję. Jeżeli tak powinni wszystkie wózki typu parasolka ponieważ wszystki sie identycznie rozkładają .
A czy jest dobrym wyborem chyba tak, bo to najbardziej popularna spacerówka na świecie
 
Wiesz co nie będe sie spierać o wozki, oba wózki mają niewatpliwie wiele plusów , a każda ma jakiś minus.
JA jakbym miała wypierac jeszzce raz wybrałabym Pliko , nawet ze względu na ten artukół, bo nie chciałabym jeździć wózkiem , który nie jest bezpieczny dla mojego Szkraba.
Jednak uważam , ze jest to kwestia indywidualnych upodobań.
Nie będę juz z tobą prowadziła dyskusji na ten temat, bo jest ona pozbawiona jakiegokolwiek sensu, kazda i tak swoje zdanie ma;-)
Pozdrawiam i życze milego prowadzenia.
 
Tak jak ktoś wyżej napisał powinni wycofać prawie wszystkie parasolki, bo system składania jest taki sam, drzwi, szuflady, szafki, bramki na schody, krzesła do karmienia i dużo innych rzeczy. Nie wiem czemu teraz w Polsce rozkręcają aferę, jak sprawa jest dość stara, ale tylko głupota ludzka doprowadza do takich sytuacji. I chyba tylko w stanach.
 
Aneteczko, twój Misio, ma 5 m-cy i PP to jak najbardziej świetny wóżek dla takiego maluszka, ale jak Misio bedzie miał 1,5 czy 2latka sama zmienisz zdanie, zapewniam Cię, chyba ze jesteś baba herod
A co do maclarena to dla mnie bzdury nie dajmy się zwariować




Jesli to sie zdarzalo przy skladaniu/rozkladaniu wozka, to , ze jest to wina rodzicow, jesli dziecko wtedy ma palec miedzy stelazem. Takie zawiasy ma nie tylko maclaren, ale tysiace innych wozkow parasolek, wiec powinny w takim razie wszystkie wycofac. Także kazdy wozek (takze zupelnie innego typu, nawet nie parasolka) moze zmiazdzyc palce przy skladaniu, jak sie je w nieodpowiednim momencie wlozy w zle miejsce.
W samochodzie (kazdym!!!) tez sobie mozna zmiazdzyc palce, jesli sie je wsadzi nieodpowiednie miejsce np. przy zatrzaskiwaniu drzwi. I mysle, ze nie raz i nie dwa sie to juz
zdarzylo. I czy ktos wycofal samochody z rynku?
 
Co za bzdury z tymi Maclarenami....dziecko nalezy odsunąć, jak się rozkłada każdy wózek, nie tylko parasolkę...a wiadomo, w Stanach, jak ktoś coś sobie zrobi z własnej głupoty ( tak jak rak po papierosach albo oparzenie kawą rozlana z kubka..były takie precedensy), to od razu zaskarża się firmę za swoją nieodpowiedzialność i firma musi zrobic jakiś krok w tym kierunku....
A co z polskimi wózkami, które nie maja systemów zabezpieczjących przed samoistnym złożeniem ? bo ja taki wóżek miałam przy pierszej córce, kilka razy złożyl się z nią w środku...
DLa mnie MAc jest i tak njabezpieczniejsza spacerówka, jaką widziałam...
 
Taa a w instrukcji kuchenek mikrofalowych dla Amerykanów jest napisane, że nie można w kuchence suszyć zwierząt, więc nie ma o czym mówić Amerykanie to inny rodzaj ludzi, im mogło przyjśc do głowy złożyć wózek z dzieciakiem w środku
 
tak też myślałam...jak można składać wózek albo rozkładać z dzieckiem albo nie pilnując dziecka! Prawie każda parasolka składa się podobnie!!
 
reklama
zdecydowanie spacerówka musi być lekka i funkcjonalna, sama po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na model Lira 3
 
Do góry