reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka zabawa dla 8,9,10 latków.

Dołączył(a)
25 Luty 2009
Postów
1
Witam.
Potrzebuje pomocy od rodziców dzieci w w/w wieku.Organizuje wiosenno-letnie imprezy lecz zupełnie nie wiem co jest teraz że tak powiem "trendy" wśród dzieci 7-11lat.jakie sporty cieszą się największą popularnością,jacy "bohaterowie" sport,telewizja... itp.,w co najczęściej bawią się Wasze dzieci w tym wieku?Niestety ciężko mi znaleźć odpowiedzi na te pytania bo moja 3 letnia córeczka n ic mi nie chce powiedzieć o swoich starszych kolegach i koleżankach ;)
Proszę o pomoc i pozdrawiam.
 
reklama
Witam.
Potrzebuje pomocy od rodziców dzieci w w/w wieku.Organizuje wiosenno-letnie imprezy lecz zupełnie nie wiem co jest teraz że tak powiem "trendy" wśród dzieci 7-11lat.jakie sporty cieszą się największą popularnością,jacy "bohaterowie" sport,telewizja... itp.,w co najczęściej bawią się Wasze dzieci w tym wieku?Niestety ciężko mi znaleźć odpowiedzi na te pytania bo moja 3 letnia córeczka n ic mi nie chce powiedzieć o swoich starszych kolegach i koleżankach ;)
Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Witam.
Moje dziecko bardzo bawi lepienie z masy solnej.Wylepia różne figurki a potem ja zapiekam
je w piekarniku.Potem je maluje na różne kolory farbami.Można robić z tego np.korale i bransoletki.Lubi też wyklejanie obrazków z ''kuleczek''.Zwija małe części kartonu w kuleczki,
smaruje część na której chce nakleić ''kuleczke'' klejem.Potem wywieszamy je na kilka dni
na ściane jej pokoju.Aby wiedziało że jej praca się liczy.Prosze spróbować.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Moja córka ma 8 lat, a co do "bohaterów" to od dłuższego czasu jest fanką WITCH, a zwłaszcza blondynki Cornelii;-) W ogóle WITCH wśród dziewczynek chyba bije nadal rekordy popularności.
Co do zabaw, to bardzo lubi wycinać najróżniejsze rzeczy, np postacie i bawić się potem tymi wycinankami. W kwestii sportu wypowiadać się nie będę, bo córa duszy sportowca nie posiada, ale na pewno lubi tańczyć, a jak ostatnio była na balu karnawałowym w szkole była zachwycona różnymi konkursami tanecznymi i wokalnymi.
 
jeśli chodzi o zabawki, to myślę, że dla chłopców to samochody rc, samoloty rc, helikoptery rc ( przynajmniej moi siostrzeńcy ) a dziewczynki.... to już gorzej ale teraz popularne stały się tak zwane studia urody .... takie że się czesze włosy lalki przyczepia spinki i takie tam... to zabawka w postaci jakby popiersia lalki... a sport.... to chyba zależy od środowiska w jakim dziecko się wychowuje...
 
Znajoma mi opowiadała,że kiedy jej syn był na koloni z ok-tours.com.pl, to zorganizowano im kurs taneczny i zrobił onprawdziwą furorę, nawet chłopcy chcieli tańczyć. Może to jest dobry pomysł, połączenie przyjemnego z pożytecznym( ruch to zdrowie a nie ma chyba nic lepszego niż taniec)
 
Ostatnia edycja:
Do góry