reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka zabawa dla 8,9,10 latków.

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez advertising, 25 Luty 2009.

1. advertising

advertising New Member

Witam.
    Potrzebuje pomocy od rodziców dzieci w w/w wieku.Organizuje wiosenno-letnie imprezy lecz zupełnie nie wiem co jest teraz że tak powiem "trendy" wśród dzieci 7-11lat.jakie sporty cieszą się największą popularnością,jacy "bohaterowie" sport,telewizja... itp.,w co najczęściej bawią się Wasze dzieci w tym wieku?Niestety ciężko mi znaleźć odpowiedzi na te pytania bo moja 3 letnia córeczka n ic mi nie chce powiedzieć o swoich starszych kolegach i koleżankach ;)
    Proszę o pomoc i pozdrawiam.

2. Augussa

Augussa New Member

Witam.
    Moje dziecko bardzo bawi lepienie z masy solnej.Wylepia różne figurki a potem ja zapiekam
    je w piekarniku.Potem je maluje na różne kolory farbami.Można robić z tego np.korale i bransoletki.Lubi też wyklejanie obrazków z ''kuleczek''.Zwija małe części kartonu w kuleczki,
    smaruje część na której chce nakleić ''kuleczke'' klejem.Potem wywieszamy je na kilka dni
    na ściane jej pokoju.Aby wiedziało że jej praca się liczy.Prosze spróbować.
    Pozdrawiam.

Ostatnia edycja: 14 Marzec 2009
  3. reklama
  4. rapunzel

rapunzel czyli roszpunka

Moja córka ma 8 lat, a co do "bohaterów" to od dłuższego czasu jest fanką WITCH, a zwłaszcza blondynki Cornelii;-) W ogóle WITCH wśród dziewczynek chyba bije nadal rekordy popularności.
    Co do zabaw, to bardzo lubi wycinać najróżniejsze rzeczy, np postacie i bawić się potem tymi wycinankami. W kwestii sportu wypowiadać się nie będę, bo córa duszy sportowca nie posiada, ale na pewno lubi tańczyć, a jak ostatnio była na balu karnawałowym w szkole była zachwycona różnymi konkursami tanecznymi i wokalnymi.

5. Rafff

Rafff New Member

jeśli chodzi o zabawki, to myślę, że dla chłopców to samochody rc, samoloty rc, helikoptery rc ( przynajmniej moi siostrzeńcy ) a dziewczynki.... to już gorzej ale teraz popularne stały się tak zwane studia urody .... takie że się czesze włosy lalki przyczepia spinki i takie tam... to zabawka w postaci jakby popiersia lalki... a sport.... to chyba zależy od środowiska w jakim dziecko się wychowuje...

6. askkle

askkle New Member

7. mamaA

mamaA New Member

Znajoma mi opowiadała,że kiedy jej syn był na koloni z ok-tours.com.pl, to zorganizowano im kurs taneczny i zrobił onprawdziwą furorę, nawet chłopcy chcieli tańczyć. Może to jest dobry pomysł, połączenie przyjemnego z pożytecznym( ruch to zdrowie a nie ma chyba nic lepszego niż taniec)

Ostatnia edycja: 3 Marzec 2010

Poleć forum