reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik samochodowy wybrać?

reklama
no właśnie wczoraj dyskutowałam z moim bratem. Chcą kupić młodszej córce fotelik, a do czasu zakupu chcieli pożyczyć nasz ( nie posiadamy Auta, ale mamy fotelik "anużka"
tzn taki że a nuż sie przyda ) :-) po rozmyślaniach poleciłam im taki cenowo najrozsądniejszy z tych co widziałam i wg tabeli która podana jest wyżej.
Fotelik CYBEX SOLUTION 8 kolorów 2010 NAJTANIEJ!! (1257157530) - Aukcje internetowe Allegro może ktoś taki ma i wyrazi swoją opinie.
 
Ja właśnie ten chcę kupić na wiosnę, mama nadzieję że do tego czasu przybierze na wadze moja córcia bo straszny z niej chuderlak a wysoka jest i powoli wyrasta juz z fotelika 9-18. Ogólnie w necie sa pozytywne opinie o tym foteliku.
 
My mamy Romera Kinga. W testach ACDC jest w pierwszej trójce. My zapłaciliśmy za niego 850 zł. Jest prosty w montażu i można prać obicie fotelika. Niestety mieliśmy już jedną dość poważną stłuczkę i fotelik zdał egzamin. Fotelik można "położy", tak, żeby dziecko sobie spało. Zastanawialiśmy się nad Recaro, ale za podobną cenę mieliśmy Romera, który jest wyżej w testach ACDC. Romer KING PLUS (5-kolorów) Highline--Welur HIT (1294472391) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
ja mam recaro young sport i jestem bardzo zadowolona 9-36 kg. kosztował 649
A ja nie bardzo, slaba pozycja do spania, Dziecko spiac prawie pionowo siedzi, poza tym, zeby nachylic ten kat do spania nalezy to zrobic przez zalozeniem fotelika bo inaczej mozna sie mocno nameczyc :-( poza tym dziecko jest tak "zakamuflowane" ze nic z boku nie widzi, czym sie strasznie irytuje podczas dluzszej jazdy.... Choc tu z drugiej strony jest ok, bo jest wieksze bezpieczenstwo.


drugi fotelik, ktory mamy, to maxi cosi priori i bardzo polecam :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry