reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki jest mój typ sylwetki

kobieto,
sukienka, którą przesłałaś jest jak najbardziej do twojej sylwetki. Problem tkwi w tkaninie, w twoim przypadku sprawdzi się wszystko co miękkie i lejące na dole. Twoja sukienka poszerza trochę biodra bo jest sztywna, to wszystko. Jak najbardziej noś takie sukienki, tylko może ciut lżejsze tkaniny. Pasek w talii (lub najszczuplejszym twoim miejscu) konieczny. Masz fajne nogi, może powinna sięgać ciut za kolano. Jak zniwelować różnicę między górą i dołem - tylko zakładając marynarkę lub sweterek. Ważne aby to coś na górę było dopasowane i krótkie. Innym rozwiązaniem jest mocniejsza biżuteria wokół dekoltu, która skutecznie przykuje oko na górę :-)
pozdrawiam
Iza
pozd
 
reklama
Izo,
jak mowi moja siostra "madrego to i dobrze posluchac":) widac sprawdza sie to w 100%:-)
Twoje wskazowkii duzo mi daly:-))))) i latwiej mi teraz bedzie szukac nowych ciuchow - przede wszystkim sukienek, tyle juz zapamietalam :-) na pewno jeszcze czasami sie pomecze z zaznaczeniem swojej "gory ", jednakze juz wiem w jaki sposob to zrobic.

Raz jeszcze w dniu dzisiejszym Cie pozdrawiam i zycze spokojnego weekendu:-)
 
o rany powiedzcie, jak wy rozpoznajecie te sylwetki, mnie jest bardzo trudno określić czy figura jest gruszką czy klepsydrą. jak patrze na rysunki schematyczne to rozumiem, wszystko jest jasne, jednak jak patrze na różne kobiety i na koleżanki moje, to trudno mi powiedzieć.
 
Ja jestem najbardziej zbliżona do klepsydry, pod warunkiem, że się wyprostuje, niestety mam skłonność do garbienia się i to nie małą (zawsze tłumaczę się wysokim wzrostem, ale nie mogę tłumaczyć się w taki sposób przez całe życie, czas zacząć pracować nad sobą!). Właściwie wszystko do mnie pasuje (mam nadzieję, że się przesadnie nie pochwaliłam;) )
 
Do góry