reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki kubek,jaki smoczek???

kachaa28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2012
Postów
155
Miasto
Piekary Śląskie
witam,moze juz ktos poruszyl taki temat,otoz moj babel skonczyl teraz 14 miesiecy.rano i wieczorem dostaje do picia mleczko w postaci kakao badz mleko z kaszka.co prawda nie pije juz z butli tylko z kolorowego kubka ale ten kubek ma silikonowy smoczek.dlatego zastanawiam sie czy nie zmienic mu tego kubka??herbate pije juz od dawien dawna z kubka niekapka ale on ten ma smoczek tylko ze gumowy.czy tez powinnam go zmienic??
 
reklama
A może taki... http://nokautimg2.pl/p-19-e8-19e828...0x500/canpol-kubek-plastikowy-4-413-kotek.jpg :) Myślę, że też świetnie się sprawdzi- zwłaszcza w domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kubek z 'dzióbkiem' służył na wyjścia, a w domu takie oto cudo ;) Zdaje się, że dzieci zupełnie inaczej piją z 'normalnego' kubka niż ze wszelkich smoczków i dzióbków :) Być może stąd rada odnośnie zwyklaków i łyżeczek :) To duży chłopak, niech trenuje ;)
 
normalny kubek czyli nie niekapek i nie ze smoczkiem najzwyklejszy taki w jakim sami pijemy tylko wielkością i ciężarem dopasowany do wieku dziecka, oczywiście na początku będzie się troszkę wylewać, ale na tym polega nauka!!
 
reklama
ja korzystałam z tego artykułu fajneporady.pl/porady/dziecko-9/wybor-smoczka-dla-niemowlaka-na-co-zwrocic-szczegolna-uwage-78 i bardzo mi pomógł:)
 

Podobne tematy

Do góry