reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kupić fotelik samochodowy ?

myślę że dobrego wyboru dokonałaś,często słyszałam że mamy też wymieniając fotelik wymieniają na ten pośredni maxi cosi np tobi bo można go dostosować do mniejszego dziecka,a będzie na dłużej
 
reklama
aktualnie mamy graco coast ale powoli musimy zmienić na jakiś większy. Myśleliśmy o jane montecarlo r1, widziałam jest dosyć wysoko w rankingach bezpieczeństwa.
 
jak zaczęłam się interesować tym tematem to okazało się że większość osób w rodzinie ma foteliki maxi cosi ,także u nas są sprawdzone;]
 
ja jeszcze nie wiem, jaki wybiorę następny, ale zacznę od maxi cosi, bo skoro różne firmy robią nawet adaptery pod ich foteliki to coś musi być na rzeczy
 
ja myśl, że praktyczne, kupujesz atrakcyjny cenowo wózek z adapterami i montujesz bezpieczny fotelik na nim wlasnie od maxi cosi
 
wózek graco evo posiada opcję one click travel, co powoduje, że oprócz tego, że jest super wózkiem, daje możliwość utworzenia super bezpiecznego fotelika, który daje poczucie bezpieczeństwa i mnie :]
 
my niedawno zakupiliśmy graco nautilus z którego jesteśmy zadowoleni. Nie mieliśmy żadnych złych ekscesów z nim związanych. Córka dobrze w nim siedzi,fajnym rozwiązaniem jest podstawka na kubek.
 
reklama
akurat podstawka na kubek to najmniej wazna jest przy wyborze fotelika, ale co kto woli, jeden kieruje sie podstawka pod kubek, a drugi tak jak my przy pebble wynikami w testach bezpieczeństwa :p
 
Do góry