reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kupić fotelik samochodowy ?

reklama
ja jeszcze nie wiem, jaki wybiorę następny, ale zacznę od maxi cosi, bo skoro różne firmy robią nawet adaptery pod ich foteliki to coś musi być na rzeczy

ja jak bede zmieniac fotelik to chyba sie zdecyduje na 2way pearl ze wzgledu na to ze pasuje do mojej bazy i mozna go wpiac tylem do kierunku jazdy, tak jest duzo bezpieczniej dla dziecka
 
czytalam ostatnio,na jakims portalu jak wazna jest jazda tylem dla malucha a przede wszystkim dla jego kregoslupa,przy kazdym hamowaniu jest bardzo obciazony, a przy jezdzie przodem o wiele bardziej niz tylem, dlatego tez pearl wydaje sie byc dobrym wyborem
 
tak jak pisze mala_ania Mobi, Mobi Xp i MiloFix z wiekszych przedzialow nie ma potrzeby bo dziecko ma juz wyrobiony kregoslup, ale i tak glowa powinna byc chroniona moj starszy synek jezdzi w rodifixie ma dobra regulacje zaglowka az do 150cm wzrostu
 
tak jak pisze mala_ania Mobi, Mobi Xp i MiloFix z wiekszych przedzialow nie ma potrzeby bo dziecko ma juz wyrobiony kregoslup, ale i tak glowa powinna byc chroniona moj starszy synek jezdzi w rodifixie ma dobra regulacje zaglowka az do 150cm wzrostu

moja kuzynka tez ma rodiego ale tego air protect kids choice. i jest bardzo zadowolona rowniez, czytalam ze zaglowki w tych fotelikach zmniejszaja uraz glowy o 20%
 
reklama
moja kuzynka tez ma rodiego ale tego air protect kids choice. i jest bardzo zadowolona rowniez, czytalam ze zaglowki w tych fotelikach zmniejszaja uraz glowy o 20%

tak w tych zaglowkach tak jakby poduszeczki sa ione spowalniaja ewentualne uderzenie, co zmniejsza urazy glowy
 
Do góry