reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki odciagacz katarku?

My uzywamy fridy, jak juz nauczylam sie ja porzadnie obslugiwac tak niepotrzebne mi inne nowoczesne urzadzenia
 
reklama
ja jednak niezbyt lubie i wierzę takim urządzeniom, ja bym się bała jednak używać takich rzeczy :) ale ja to ja, wolę jakieś domowe rumianki, czy napary :)
 
najlepiej dziecko nauczyć dmuchać nos, a nie odciągacze, tak to się hoduje tylko życiowe niedojdy :) ale jak maluch ma za długo katar, albo widać, że go boli w okolicach zatok to warto poradzić się specjalisty :)
 
ja mam normalny zwykly, taki pod odkurzacz by sie u nas nie sprawdzil, bo maly nie lubi dzwieku jaki wydaje odkurzacz
 
Uzywalam fridy jak pisalam, ale juz dawno przerzucilam sie na aspirator katarek pod odkurzacz i kazdemu polecam bo dzieki niemu udalo nam sie wyjsc z infekcji bez lekow, a tez bylam tego wielka przeciwniczka

Tylko z tym trzeba ostroznie sie obchodzic i do max 3-4 razy dziennie zeby nie uszkodzic sluzowki.
 
reklama
U nas na czyszczenie noska zwykła Frida ale jak jest przeziębiony i ma większy katar to ten Katarek na odkurzacz sie sprawdza. Na szczęście nie odstrasza go ani dzwięk ani siłą ssąca.
 
Do góry