reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki odkurzacz wodny?????

Temat na forum 'Mały alergik' rozpoczęty przez angelika84, 3 Styczeń 2014.

1. angelika84

angelika84 New Member

Witam mamuski. Proszę polećcie mi jakiś dobry odkurzacz parowy czy wodny bo nie wiem czy to to samo,ale taki naprawde sprawdzony ktory rownież oczyszcza powietrze i niszczy roztocza.

2. kasia-matiy

kasia-matiy Moderator

chyba nie to samo, mnie się wydaje że odkurzacz wodny to taki z pojemnikiem wodnym na brudy, a parowy to ten czyszczący strumieniem pary ... osobiście nie znam nic z tej drugiej kategorii, ale jeśli o odkurzacze z pojemnikiem wodnym to zelmer ma takie z podwójnym filtrem hepa i one są bardzo dobre

3. reklama
  4. -kasieczek-

-kasieczek- z ANCYMONKĄ w brzuszku!

Ma zlemer ma i mpm taki odkurzacz wodny, kieruj sie filtrem Hepa, żeby była Hepa 12 np. im wyższy nr tym lepszy filtr,

5. bezimienny2411

bezimienny2411 New Member

Nie polecam wodnych odkurzaczy. Ani parowych. !

6. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

my mamy odkurzacz z filtrem Ultra Clean Air HEPA 13
    firmy Philips - tu link do odkurzacz

Odkurzacz PHILIPS FC 9071/01 Jewel - Media Expert

Nasze dziecko jest uczulone na kurz i roztocza ale co 2 tygodnie przywozimy od tesciowej odkurzacz wodny Rainbow
    oto link
    https://www.google.pl/search?q=odku...%3Fproducts%3Dproduct%26prod_id%3D199;640;571

nie znam lepszego odkurzacz od Ranbow niestety dla nas jest za drogi bo koszt nowego to ok 7-8 tysiecy :szok: a uzywanego ok 2-2,5 tysiaca
    ale jest rewelacyjny jezeli chodzi o trzepanie np materacy, kanap itp
    super pierze i oczyszcza , nawet jak mielismy remont to gruz po wykuciu sciany ( były kute otwory na wentylacje ) nim wciagalismy :szok::tak:

niezniszczalny
    a mamy dziecko z silna alergia na kurz i roztocza oraz silna astma oskrzelowa
    a ten Philipsa to podobno ma najnowszy filtr Hepa 13 i tez jest super

jezeli chodzi o odkurzacz pioracy firmy Zelmer typu Wodnik to ja osobiscie nie polecam , miałam na probe bo cena miedzy Philipsem a Zelmerem wychodzila ok 100-150 zł wiec sprawdzalismy ktory bedzie lepszy dla nas i dla naszego dziecko i padło na Philipsa

7. sliwkaa

sliwkaa New Member

Miałam kiedyś odkurzacz z wodnym filtrem, ale strasznie wkurzało mnie mycie odkurzacza z tego błotka, które powstało po odkurzaniu. A że u mnie nikt na szczęście nie ma alergii to zdecydowałam się na kupno robo-odkurzacza Robot odkurzacz RoboJet sensual
    Też dzięki niemu oszczędzam trochę czasu na sprzątaniu :)

8. tosziba

tosziba New Member

Oj, no nie przesadzajmy. Umycie takiego pojemnika to 2 minuty, a jednak odkurzacz piorący lepiej wyczyści niż standardowy. Ten odkurzacz Odkurzacz piorący Clean Maxx 500W - Telezakupy Mango dla przykładu ma w ogóle 2 pojemniki , na czystą i brudną wodę, także ona się nie miesza

9. Gosia2422

Gosia2422 New Member

Ja jestem zwolenniczką odkurzaczy z filtrem hepa. Są zdecydowanie lepsze od innych, m.in od wodnych. Ostatnio odkryłam też fajne miejsce, gdzie można kupić filtry (filterpol.pl).

10. reklama
  11. Lucyponka

Lucyponka New Member

Ja polecam z całego serducha odkurzacze bezworkowe! Dostaliśmy taki od teściów i nawet nie sądziłam,że bedzie tak dobry. Ten nasz to Rowenta.

12. magda.l

magda.l New Member

Ja się pochwalę, że niedawno wzięłam na raty taki sprzęt jak Roboclean (www.roboclean.pl). Tani nie jest, ale robi kawał dobrej roboty jeśli chodzi o czyszczenie dywanów. Ma taką funkcję jak elektryczna trzepaczka, więc nie muszę już z dywanem na trzepak latać, żeby porządnie go oczyścić.

Poleć forum