reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki płyn do higieny intymnej?

Ja juz od dluzszego czasu do higieny stosuje Multi-Gyn Tabletki musujące do irygacji pochwy i jestem bardzo zadowolona. :)
 
reklama
Ojej ciezko tak opisywac jak to sie stosuje. Tabletki przeznaczone są do plukania pochwy. Używa sie ich ze specjalnym irygatorem dopochwowym, którego można uzyć praktycznie w każdej pozycji. Jedna tabletka wystarcza do przygotowania jednej porcji płynu Działa super. Wszystko w sumie opisane jest dokładnie jak stosowac na ulotce załaczonej do opakowania. Ciezko opisywac jak przygotowac płyn bo nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale Multi-Gyn Tabletki musujące do irygacji pochwy stosuje juz długo i nie mam żadnym infekcji juz od dawna, Używam go głównie po stosunku kiedy to moga wchodzic bakterie.
 
A ja używam mydła glicerynowego od jakiegoś czasu, ponoc chroni przed infekcjami a już przez to przechodzilam, Narazie sprawuje się bardzo dobrze
 
Do góry