reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na chrzciny?

Pamiątką na lata jest łańcuszek z wisiorkiem personalizowanym. Zawsze to odpowiedni prezent. Dodatkowo coś innego, nowego. Możesz do odbicia np dloni dodac date ur/chrztu i imie. Mojej corce z mezem kupilismy wlasnie taki wisiorek. Piekna pamiatka.
 
reklama
Moja corka od chrzestnej dostała złoty łańcuszek z medalikiem, od chrzestnego złotą branzoletkę z grawerem a od dziadków i reszty rodziny pieniądze. Złoto jest ok, bo kiedys na pewno bedzie nosić, moze kiedys przekaże dalej ;)
 
O ile jej się spodoba,bo z tym także rożnie bywa. jestem zdania,że tego typu pamiątki mają charakter symboliczny i są bardziej dla rodziców,co innego jeżeli zdecydujemy się na praktyczny prezent z okazji chrztu,to ma większy sens.
 
Dla rodziców gotówka na pewno się sprawdzi,pomyśl bardziej nad prezentem,bo pod tym względem możemy pomóc i doradzić coś najbardziej odpowiedniego i praktycznego dla dziecka,właśnie tym zajmujemy się na co dzień:)
 
Tablet i smartfon jakoś chyba nieszczególnie przydadzą się dziecku z okazji pierwszego chrztu:) Co innego jeżeli mowa o komunii,to już jak najbardziej tak,po prostu trzeba trafić w gust dziecka i wiedzieć co sprawi mu radość.
 
Tablet czy rower na chrzciny? Apeluje o zdrowy rozsądek bo czy dziecku w tym wieku jest to w ogóle potrzebne? Skupmy się raczej na zabawkach czy ubranku- na czymś co przyda się na co dzień. To moim zdaniem bardzo dobry typ na prezent.
 
Ja też nie tablet i telefon to raczej na komunię i to też nie jakiś super drogi, tylko raczej coś w stylu Telefunken Echo. Natomiast na chrzicny najlepsza jest biżuteria, ubranka, jakaś fajna zabawka, czy coś co potrzebują rodzice np. kołderki, pieniążki etc.
 
Tablet czy rower to dobre pomysły na prezent,ale bardziej na komunię niż chrzest,to taka subtelna różnica. Pierwsza kwestia to określenie budżetu jaki posiadamy na ten cel,na kupno prezentu i dopiero potem zacząć się rozglądać.
 
reklama
Do góry