reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki używacie proszek do prania?

magdalenakowalska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2009
Postów
39
Dziewczyny powiedzcie mi... używałam proszek do prania do 1 i 5 miesięcy dla Jakuba - LOVELA, już od dłuższego czasu używam proszku wizir sensitive i ma lekkie uczulenie... jaki proszek stosujecie żeby go nie wysypało? ma 2 lata
 
reklama
Ja obecnie używam zwykłej Bryzy - tylko ciuchy młodej płuczę dwa razy. Nie ma żadnej alergii. Na początku tylko - do 8 miesiąca używałam Jelpa a potem Vizir Sensitive ale jej ciągle płukałam dwa razy. Ale że dobre płukanie mam to od pół roku piorę w naszym proszku i jest ok.
 
Zmień Vizir na zwykły.Wbrew rozsądkowi to co jest sensitive moze bardzo często uczulać.Może też tak jak radzą dziewczyny płucz dwa razy.Ja od zawsze płukałam raz w czystej wodzie a drugi raz w wodzie z płynem do płukania(używamy E).
Spotkałam się też z przypadkiem kiedy chusteczki pampers, właśnie sensitive, uczulały.Jak widać nie ma reguły.
 
Ja jestem uczulona na wszelkie proszki i piorę tylko w płynach typu Perwool. Dziewczynkom też piorę rzeczy w tym samym płynie (odkąd skończyły 4m) i nie zauważyłam reakcji alergicznej. Nie robię dodatkowego płukania.
Pozdrawiam :)
 
Bardzo czesto jak ktoś ma uczulenie na proszki nie ma na żel ( persil np ) żel się lepiej wypłukuje z ubrań niż proszek .
 
reklama
Do góry