reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie butelki polecacie??

reklama
Ja mam zwykłą z Canpola, Tommee Tippee Close to Nature i Lovi Aktywne Ssanie SuperVent. Synkowi najlepiej do gustu przypadła ta trzecia. Mamy ich 4. Nie zaburzają karmienia piersią. Mleka leci tyle ile ciągnie synek dzięki czemu ten sam smoczek 3+ sprawdza się zarówno do rzadkiej herbatki jak i zagęszczonego mleka. Smoczki są świetne, nie deformują się, nie zasysają. Synek uwielbia swoje butelki Lovi. Ja też je lubię, bo nie zmatowiały jak np. TT i miarka się nie wytarła. Moje dziecko nie ma kolek i po każdym posiłku szeroko się uśmiecha :)
 
Ja chciałam łączyć karmienie piersią i butelką, więc szukałam butelki ze smoczkiem o kształcie piersi bo ponoć to ułatwia dziecku przestawianie się między piersią a butlą. Mężowi pod tym kątem najbardziej się podobały butelki Chicco ;)Faktycznie smoczki były bardzo ładnie wyprofilowane :) i miękkie. Nie wiem czy to rzeczywiście dzięki temu, ale najważniejsze że mały nie miał żadnych problemów z jedzeniem z butelki
 
Hej :) Moja córka jest bardzo wybredna jeśli chodzi o butelki i chodzi tu o kształt smoczka :) I jedyne butelki jakie jej odpowiadają tak w 100% to butelki LOVI bo mają takie specyficzne smoczki, które od razu przypadły malutkiej do gustu. Są również w kilku pojemnościach i mają kształt, dzięki któremu łatwo się butelkę trzyma. Polecam :)
 
z pewnością maluchom które mają problemy z kolką polecam Haberman Canpol Babies. Ja z dzieckiem męczyłam się non stop, niczym nie mogłam zwalczyć kolek. Tutaj jest fajne to że w smoczku od butelki, calutki czas znajduje się mleko, bez względu pod jakim kątem trzymamy buteleczkę no i jest pewność że mleko nie wypłynie z tej butelki ;) mleko ze smoczka nie przelewa się do komory butelki a przez to dzieciaczek nie łyka powietrza a więc nie powoduje to kolki :) Butelka łatwa w obsłudze i bardzo dobrze trzyma się ją w ręce, Ja jestem mega zadowolona warto wypróbować.
 
Jeżeli chodzi o wybór butelki dla dziecka,to myślę,że Lovi lub Akuku są takimi markami,które śmiało można polecać. Może i ciut droższe,ale na pewno bardzo dobrej jakości i można im zaufać.
 
u mojego dziecka spisuje się butelka Haberman Canpol Babies :) kolki były bardzo częste,, dziecko łykało powietrze, nie mówiąc już o wylewającym się mleku z butelek. Odkąd mamy butelkę Haberman mała nie ma kolek a poza tym ze smoczka nic się nie wylewa, nawet jak ustawimy buteleczkę pod różnym kątem:) bardzo przemyslana butelka która naprawdę ma dużo plusów. Opiniia może pomóc w wyborze butelki ale najlepiej jest ją wypróbować ja nie żałuję ;)
 
U nas sprawdziła się najlepiej Lovi. Avent też nie jest zły, ale Lovi u mojego syna wygrywa.Mały nie ma problemu ze złapaniem i ssaniem, no a ja się nie boję,że go kolka złapie, bo ma odpowietrznik i nawet moje łapczywe dziecko może czuć się komfortowo ;) . polecam
 
reklama
Do góry