reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie prezenty na swieta dla dzieci:)

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez majulek, 13 Październik 2007.

1. majulek

majulek New Member

Witam wszystkie mamy i tatusiow. Mam problem jak nie jedna mysle mama. Otoz chodzi o to, ze niedlugo zblizaja sie swieta a potem drugie urodziny naszej Mai. Wszyscy z rodzinki zaczynaja pomalu wypytywac co kupic malej. Ja juz szaczynam szalec bo mala ma juz wszystko, zabawek to juz jest chyba tona a ubran jeszcze wiecej.
    Napiszcie mamy jakie macie pomysly na prezenty albo jak wy rozwiazujecie takie sprawy.
    Pozdrawiam

2. kasiulka0901

kasiulka0901 Guest

Nie mam pojęcia w jakim wieku jest Maja( a wydaje mi się to dośc istotne), ale ja postwiłabym na niegłupie zabawki, takie które rozijają kreatywność, uczą a nie tylko buczą i świecą, błyskają;-)
    nadmiar zabawek, któy bym miała, a który dziecka już by nie cieszył oddałabym jakiejś akcji przedświątecznej, która przekazałaby je dzieciom, które nie dostają żadnych zabawek z okazji świąt.:tak:

3. reklama
  4. majulek

majulek New Member

kasiulka0901 Maja w lutym skonczy dwa latka tak jak pisalam. Zabawek interaktywnych ma duzo, mialczace kotki szczekajace pieski i inne swiecace i grajace.
    Moze to i glupi problem , ale wiem ze ma go niejadna mama dla tego prosze o propozycje i porady.
    Pozdrawiam sedecznie

5. ateczka

ateczka New Member

Skoro interaktywnych ma dużo to moze książeczki,ciastolina,drewniane puzzle-te rzeczy uwielbia moja dwulatka

6. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ciastolina to super prezent, taki "ponadczasowy", bo dziecko i młodsze i starsze lubi i może się tym bawić. Dobrym prezentem może też okazać się dziecięcy laptop -mój synuś dostał taki w okolicy drugich urodzin i bardzo długo się nim bawił - nauczył się dzięki temu wszystkich literek, cyferek, grał w proste gierki, układał muzyczkę - bardzo dobra zabawka. A tak w ogóle, to myślę, że skoro cierpicie na nadmiar zabawek, to prezentem wcale nie musi być kolejna zabawka. Może z okazji urodzin zafunduj dziecku wizytę w jakiejś sali zabaw, albo pójdźcie na jakiś dziecięcy teatrzyk, basen czy jakąś inną imprezę dla dzieci.

pozdrawiam
    nikita

7. majulek

majulek New Member

Mysle ze problem roziwazany... My coreczce prezentu narazie nie kupimy bo juz ma ich nadmiar. babcia siedzi w anglii:) to dba o wnusie:) rodzinka chce kupic ksiazeczki ktore nasza Maja uwielbia cczytac:) i ogladac to bedzie najlepsze wyjscie.
    dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiamy

8. mamuskaaa

mamuskaaa New Member

jesli chodzi o dziewczynke to my naszje chrzesnieczce kupilismy w tym roku laptopa edukacyjnego, a dla mojego chrzesniaka znalezlismy na fabryka-robotow(pl) wypasiony robocik. mały oszalał na punkcie robotow :) opłacało się wydac troche kasy, żeby popatrzec jak dziecko potrafi się cieszyc:)

9. mamciaaa

mamciaaa New Member

10. reklama
  11. boorynek

boorynek New Member

Jesli chodzi o drobniejszy prezent, to polecam 'Książkę o Twoim dziecku' (ok 39 zł) - bardzo ciekawy prezent. Dziecko jest bohaterem bajki, książka ma dedykacje ze zdjeciem. W zależności od wieku są do wyboru różne bajki. Mój chrześniak był bardzo dumny, że ktoś napisał książkę o nim samym.
    Ja kupiłam na stronie: www.bajeczkidladzieci.com.pl

12. ModnyBrzuszek

ModnyBrzuszek New Member

My jak zwykle wybierzemy coś z ubranek dla małej Jadwisi:) Bardzo lubi dostawać ciuszki pod choinkę i na Mikołaja,więc w tym roku nie będzie inaczej.

Poleć forum