reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie Przedszkole wybrać???

mój synek chodzi do Zielonej Ciuchci
naprawde moge polecic tą placówke. maluchy mają dużo zajęc, wycieczek i innych atrakcji
jedzenie też w porzadku - moj szkrab ma tam specjalną dietę.
sale są kolorowe i ładnie wyposazone, a ciocie bardzo sympatyczne
od września bedzie tam chodziła też moja córcia
 
reklama
Akademia Elfów ma całkiem fajna ofertę - można liczyć zarówno na zabawę, ale też i na ciekawe zajęcia edukacyjne. Co jakiś czas organizują dni otwarte, teraz sa 6 listopada, więc mozna sobie podejśc i zobaczyć jak to mniej wiecej wyglada. Wydaje mi się, że jak najbardziej warto się wybrać i zobaczyć na własne oczy.
 
Stowarzyszenie Terapeutów

Organizacja Pożytku Publicznego prowadzi
Integracyjny Punkt Przedszkolny


[FONT=&quot] [/FONT]

Zapewniamy:
· realizację podstawy programowej wych. przedszkolnego
· opiekę pedagoga, pedagoga specjalnego, psychologa
· konsultacje wychowawcze
· SI
· trening umiejętności społecznych
· ćwiczenia wg Weroniki Sherborne
· opiekę indywidualnego asystenta

Zapraszamydzieci 3 - 5 lat
ul. Międzynarodowa 47a, Saska Kępa, Warszawa
www.terapeuci.ngo.org.pl; klubik@terapeuci.ngo.org.pl
Tel.: 22 617 71 70, 513 446 754
 
Minęło już trochę czasu odkąd młody jest w Mądrych Główkach więc z czystym sumieniem mogę polecić to przedszkole. Właściwie jest lepiej niż się spodziewałam. Montessori sprawdza się w 100%, angielski też nieźle nam idzie :). Jeśli ktoś może sobie pozwolić na przedszkole prywatne to uważam, że naprawdę warto.
 
oj nie jest to takie proste, jakby się mogło wydawać, bo trzeba się dobrze zastanowić, które będzie najlepsze dla naszej pociechy zarówno jeśli chodzi o edukację, jak i atmosferę. Mnie się bardzo podoba program zajęć jaki jest w poznańskim niepublicznym przedszkolu Lucyny Krzemienieckiej. Dzięki takim prowadzonym zajęciom na pewno nasza pociecha będzie się prawidłowo rozwijać.
 
Montessori, Montessori, i tylko Montessori. Chcę uchronić moją córeczkę przed bezmyślnością polskiej szkoły. A że warunkiem przyjęcia dziecka do szkoły podstawowej, prowadzonej tą metodą jest wczesniejsze uczęszczanie do przedszkola Montessori, to nie mam wątpliwości.
Nie zależy mi na tym, żeby chodziła do przedszkola, naszpikowanego zajęciami z dwóch języków obcych, edukacją multimedialną, tańcem nowoczesnym i hip-hop. Zależy mi na tym, żeby poznała siebie, swoje możliwości i zainteresowania i żeby je bez przeszkód rozwijała.
 
My wybraliśmy przedszkole najbliżej domu, mamy do niego 5 min :)
oczywiście nie było to jedyne kryterium wyboru
Przedszkole jest prywatne, bardzo dobrze wyposazone, ma duży, ogrodzony plac zabaw, ale najważniejsze, że mały je lubi i dobrze się czuje w swojej grupie :)
 
Ostatnia edycja:
Jeśli ktoś szuka prywatnego przedszkola w Warszawie to mogę zdecydowanie polecić przedszkole na Marinie Mokotów - Tequesta. Moje obie córki tam chodzą, jedna do grupy 3latków, a druga już do 6latków :) Mają dużo zajęć z rytmiki, angielskiego, wiem że się dobrze rozwijają pod skrzydłami tamtejszych przedszkolanek :) no i co najważniejsze dla matki wiem że krzywda im się tam nie dzieje, same rano aż rwą się by jechać juz :)
 
reklama
Ja szukam po prostu blisko domu. Mieszkam na Białołęce, Skarbka z Gór, tam jest jedno na drugim na pewno coś wybiorę.
 
Do góry