reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie ubranka dla dzieci?

reklama
Właśnie to jest moim zdaniem najlepsza opcja,czyli zamawiać ubranka w sklepach internetowych,ponieważ ma to same plusy,raz że jest taniej a dwa mamy zdecydowanie większy wybór niż w sklepach stacjonarnych.
 
To fakt,wystarczy tylko poszukać i na pewno znajdziemy coś dla siebie a raczej dla swoich pociech:) Poza tym teraz kiedy zbliża się grudzień to zawsze można liczyć na szereg ciekawych promocji.
 
jak dla mnie to najważniejsza jest wygoda. Co, więcej dziecko, które już uczęszcza do przedszkola zniszczy każde ubranko - czy to z sieciówki czy od projektanta:) ja kupuję w sieciówkach i są ok, nic się z nimi nie dzieje.
 
Oczywiście że dzieci szybko niszczą ubranka,ale to też zależy od ich jakości bo jeżeli zainwestujemy w te naprawdę dobre to przetrwają więcej niż jeden sezon,właśnie takie można spotkać u nas:)
 
Ja kupuję w lumpkach, w tesco, pepco, na wyprzedażach jak się coś trafi w dobrej cenie w: h&m, c&a i reserved. :-) W lumpkach udało mi się dostać zupełnie nowe rzeczy firmowe, które są bardzo dobrej jakości. Ogólnie wiadomo, ciuszki muszą przetrwać niejedno pranie, ale dzieci tak szybko rosną, że nie ma co przesadzać. Ceny w firmowych sklepach są wg mnie zabójcze!
 
U nas różnie z tym bywa,czasem zdarza się kupno ubranek w SH,szczególnie jeżeli akurat zauważę coś ciekawego a czasem przez internet gdzie też nie przepłacam a jakość ubranek jest na wysokim poziomie.
 
Dokładnie, ja czasme lubię pochodzic po sklepach, pooglądać i wybrać jakieś ubranka dla mojej córeczki, ale wiadomo że jak nie mam na to czasu, to fajnie jest zamówić przez internet. Jest szybko i wygodnie, można łatwo zwróić jak coś nie pasuje z rozmiarem
 
reklama
Ja nie kupuję bardzo drogich ubranek, bo mały zbyt szybko rośnie. Zawsze staram się kupić wygodne i dobrej jakości. Ostatnio kupiłam śliczne bluzeczki w Lidlu firmy "Lupilu" (nie wiem czy to jakaś znana firma) i jestem bardzo zadowolona. Butki kupuję w CCC i zawsze sprawdzam czy są dobrze wyprofilowane. :-)
 
Do góry