reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakieś mamy z venlo

reklama
Necia troszke:-D ale juz sie nie moglam powstrzymac :-D
adwokatem jestem naprawde, ale takie przepychanki to raczej nie dla mnie :confused2:

idzcie dziewczyny na kawe wszystkie, wyjasnijcie sobie na spokojnie i moze atmosfera sie poluzni :) czego wam zycze, pozdrawiam :) uciekam z watku :)
 
temprai- napisała w obronie uciśnieonej Aniluka z innego konta- smieszne jstescie- ja znam jeżyk i i nie muszę sie prosić zeby póść butki wymienić- a i tak btw- ja mam wykształcenie wyższe a nie jak ty czy aniulka- motłoch hahahahhahahaha :))))
Aaaa Aniulka obrabiaj mi dupe dalej- i tak do mnie odszło :)):):)::):) Świadczy o tobie. Pozdrov:))

A ja nie mam wyższego wykształcenia, jednak od lat mam pracę księgowej ;) i języka też nie nam i proszę się ze mnie nie naśmiewać ;)
 
Pewnie że wiem jak do was dojechać :happy: już parę razy miałam okazję odwiedzić Blerick w ten właśnie sposób. Linia 2 i 4 co pół godziny z Venlo.
 
Ostatnia edycja:
czesc Aniu jak bedziesz wieczorem to daj znac to sobie pogadamy hehehe ale jeszcze jestem w szoku do jakiej fantazji sa zdolni niedowartosciowani ludzie by zwrocic na siebie uwage hehhee
 
A co tu takie poruszenie??:szok:

W razie czego nie zapomnijcie o mnie. Ciekawe czy ta nasza kawa wypali.
Ja ostatnio czasu nie mam na nic. Ciągle jakieś obowiązki....Juz tak obiecuje neci że wpadne do niej na kawke, ale jakoś czas zapieprza i tak schodzi.....necia postaram sie wpaść w tym tygodniu:-)
Fajnie, że jest nas tutaj tak duzo tylko, żeby nam było do siebie po drodze. Mam nadzieje, że uda nam sie zorganizować to spotkanie.
A jakby któraś z Was była w okolicy Blericka to zapraszam na kawke:-)

A berni my mamy jeszcze zaległą kiełbaske:-D
 
reklama
No madi tak zalegla ze moje z polski się pokonczyly :D chyba ze ty masz jakies zaskórniki ;p a jak nie to trzeba będzie polski sklep nawiezic ;d

Co do poruszenia, to najlepiej by było gdybyście to załatwiali na priv, poiewaz psuje to atmosferę, my te nie wniknione, nie chemy być w to wmieszane, i żadna z nas nie chce myslec o nikim zle, bo na zywo się nie znamy (co nie które) :)
Każdy ma wady i zalety, a takie rzeczy trzeba zalatwic do końca, bo nie wyjaśnione, staja się wlasnie konfliktami.
 
Do góry