reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakieś mamy z venlo

No niedziela u nas chłodniejsza niż wczorajszy dzień....oooo teraz wyszło słońce!!!!!!

berni ja w Pl sobie kupiłam 4 rodzaje kiełbas i cieszyłam sie, że bedę miała wkońcu coś smacznego polskiego pod ręką.....i sie pomyliłam.....Wszystkie kiełbasy były tak wstrętne, że :szok::szok::szok::szok::szok: no ochyda!!!!!!! Niektóre jakis zapach miały ale smak.......jakiś czas temu wzięliśmy tą kiełbase do szwagra na grila i.....jeść sie jej nie dało. Zepsuły sie te nasze polskie wędliny....albo ja na takie ścierwo trafiłam. Także kochana nie mam nic z Pl. Nawet pochowanych zaskórniaków:-) No jakby co to inne mięska na grila tez istnieją i wypróbowałam je i dobre są.

Szkoda, że wszystkie nie możemy sie na takiego grila spotkać. Mogłoby być fajnie:-) Chetnie zrobiłabym takiego grila u siebie, ale u mnie za wiele miejsca nie ma. Mam balkon na którym palimy sobie grila, ale w tyle osób byśmy sie nie pomieścili...a szkoda. Może kawka nam wyjdzie chociaż:-)

Udanej niedzieli dziewczyny.
 
reklama
No niedziela u nas chłodniejsza niż wczorajszy dzień....oooo teraz wyszło słońce!!!!!!

berni ja w Pl sobie kupiłam 4 rodzaje kiełbas i cieszyłam sie, że bedę miała wkońcu coś smacznego polskiego pod ręką.....i sie pomyliłam.....Wszystkie kiełbasy były tak wstrętne, że :szok::szok::szok::szok::szok: no ochyda!!!!!!! Niektóre jakis zapach miały ale smak.......jakiś czas temu wzięliśmy tą kiełbase do szwagra na grila i.....jeść sie jej nie dało. Zepsuły sie te nasze polskie wędliny....albo ja na takie ścierwo trafiłam. Także kochana nie mam nic z Pl. Nawet pochowanych zaskórniaków:-) No jakby co to inne mięska na grila tez istnieją i wypróbowałam je i dobre są.

Szkoda, że wszystkie nie możemy sie na takiego grila spotkać. Mogłoby być fajnie:-) Chetnie zrobiłabym takiego grila u siebie, ale u mnie za wiele miejsca nie ma. Mam balkon na którym palimy sobie grila, ale w tyle osób byśmy sie nie pomieścili...a szkoda. Może kawka nam wyjdzie chociaż:-)

Udanej niedzieli dziewczyny.

O u mnie sie pomieścimy jakieś 80m ogródka jest ;)
madlind a moze dzis na kawke wpadniecie razem z m po południu?
 
Aniulkoo26, Dago_p, Temprai - wasze posty zostały usunięte. Tego typu konflikty proszę rozwiązywać poza forum otwartym.

Wszystkie trzy w tej chwili mogłybyście zostać zbanowane , gdyż naruszyłyście regulamin forum używając niewybrednych słów względem siebie.

Emocje, emocjami ale zawsze warto pamiętać o kulturze wypowiedzi.

Jezeli nadal w tym wątku będziecie "dyskutować" w tym samym tonie, administracja znajdzie inne wyjscie z sytuacji niż tylko upomnienie.
 
Hej u nas zaczęło sie bolesne zabkowania mała miała temperaturę 40 biegunke juz ma tydzien i strasznie jest marudne macie jakieś fajne i skuteczne sposoby zeby trochę jej pomogło a co do spotkania to ja jestem za widze ze temat tu sie nic nie klei co jest dziewczyny pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
reklama
Aniulka oj wspólczuje horroru....moja mała tez wydziwiała strasznie. Teraz też marudna....7 ząb wychodzi. U mnie żadne sposoby nie działają....żadne cudowne metody.....gorączki nie miała, ale za to jeść nie chciała....nie zmuszałam jej. Dawałam duzo pic. Biegunka tez była meeeeeega. Pampersy szły jak woda....I dawałam jej chłodne gryzaki i chłodne serki na te biedne popuchnięte dziąsełka. Siły i cierpliwości życze!

Ja tez mam nadzieje że temat spotkania jeszcze ruszy.....
MIłego dnia!
 
Do góry