reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jasnobłękitne białka oczu u niemowlaka. Pomocy!

Dołączył(a)
11 Lipiec 2015
Postów
1
Witam.
Mam nadzieję,że za dużo panikuję.Wczoraj wieczorem moja mama zwróciła uwagę na to,że moja 4miesięczna córeczka ma takie jasno błękitne białka oczu,w sumie ja już to dawno zauważyłam ale zbytnio tym się nie przejęłam aż właśnie do wczoraj. Proszę powiedzcie mi czy możliwe jest ,że małe dzieci tak mogą mieć czy mam się martwić i lecieć do lekarza? Bo z tego co w internecie przeczytałam..mam normalnie dość:( gdyby nie to,że dziś sobota to bym poszła do lekarza z nią a tak to bede wariować do poniedziałku:sad::sad: a oczka ma takie jak ten maluszek..tzn niebieskie tęczówki i właśnie takie jasnoblękitne białka oczu. Czy to jest normalne??



  • eye1.jpg
 

Załączniki

  • eye1.jpg
    eye1.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 3 575
reklama
Ja bym się nie martwiła, jeśli dziecko wygląda na zdrowe, je i przybiera na wadze to nie ma się czym przejmować, kiedyś dawno temu spotkałam się z opinią że to może świadczyć o anemii ale moich dwoje dzieci miało takie tęczówki jako niemowlęta i nic nieprawidłowego w tym nie było, były zupełnie zdrowe. Moim zdaniem to żaden objaw, nie przejmuj się:):tak:
 
Jeśli poza tym córeczce nic nie dolega, to pewnie będzie wszystko w porządku - ale nie będziemy tutaj diagnozować. Może taka jest uroda córeczki (małe dzieci często tak mają), może powód nie jest zbyt poważny (np. niedobór wapnia), a może wskazuje to na jakąś poważniejszą chorobę. Jeśli Cię martwią te oczka, to przejdź się do lekarza - niech Cię uspokoi.
 
Do góry