reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Już z nami - Kwietniowe Maleństwa !!!

Witaj SMART.....normalnie 100 lat Cie nie było.....ale ja Cie pamietam:tak:
Widze ze nasze maluchy dzien po dniu....chwal sie swoim syneczkiem, jak ma na imię? No i w ogole pisz co u Was:-)
 
reklama
witaj Anetko..synuś ma na imię Igorek:-D...dawno mnie tu nie było gdyż przez wszystkie piekne dni starałam się być jak najwięcej na spacerkach...teraz mam nadzieję że nadrobie troszkę zaległości, choć przyznam się bez bicia,że jak miałam jakiś problem "wychowawczy" zaglądałam na forum i czytałam wasze rady
 
Wiatm!
19,04,2007 roku o godzinie 5-20 urodzil sie Kristopher waga- 4,500 :-)

( zapomnialam w tym watku napisac o urodzinach mego szkrabka) :-p
 
Witam

moja Ola przyszla na swiat 13.04.2007r o godz. 14.30 ( byl to piatek :)). Wzrost 53cm, dlugosc 2760g.

Porod trwal 5, 5 godziny, ale jak kazda mamusia pewnie mowi, bylo warto tak meczyc sie:blink: Ciesze sie, ze mam to juz za soba i Olenka nie dlugo skonczy rok- juz rok:) jak to zlecialo:)
 
Witajcie:)
Moja córeczka Wiktoria Wanda przyszła na świat 20.04.2007 roku o godz. 2.35 (piątek), a termin miałyśmy na 7 maja. Mierzyła 52cm i ważyła 2880g.
 
reklama
HEJKA
CHCIAłAM SIę ZAPISAć DO TEJ LISTY KWIETNIOWYCH MALUSZKóW:tak::tak::tak::tak::tak:
TAK WIęC JESTEM MAMUSIą KACPERKA, KTóREGO URODZIłAM 12.04.2007 O GODZ. 4:15 RANO :-):-):-):-):-) TERMIN BYł NA 17 KACPEREK JAK ISę URODZIł MIERZYł 54 CM I WAżYł 3KG 330G.
POZDRAWIAM :laugh2::laugh2::happy::happy:
 
Do góry