reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Już z nami - Kwietniowe Maleństwa !!!

reklama
bardzo ladnie poprosze o dopisane mojej ewuni do listy kwietniaczkow :-) urodzila sie 13.04 o 12,40 sn, wazyla 3800, 56cm dziekuje ;-)
 
witam wszystkich:-)Moj Aleksander (Olek)ur.sie 27.04.2007.o godz 19 35.termin mielismy na 11 maja,ale synusiowi sie pospieszylo:-)czas tak szybko leci nasz skarbek niebawem skonczy roczek,a wydaje mi sie ze dopiero go urodzilam.gorąco pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamuski i cala reszte:-)
 
Widzę, że jeszcze nie ma nas na liście kwietniowych dzieciaczków, a więc proszę bardzo o dopisanie nas-Basia (termin na 27.04) urodzona dnia 24.04.2007r. o godz.17.08, ważyła 3050, wzrost 52 cm.
 
Witam Wszystkich :) tez BARDZO poszę o dopisanie Nas do listy !! Ja miałam termin na 8 kwietnia !! Córeczke - Alicja Zuzanna Urodziłam 5 (wielki czwartek :-) ) o godz.20.05 ,waga 3370,wzrost 58 !!

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia ;-)
 
Witam,

ja rowniez prosze o dopisanie nas na liste kwietniowych bobaskow... mialam termin na 27 kwietnia, ale Manuelowi byla bardzo spieszno do mamusi i tatusia :tak: i przyszedl szczesliwie na swiat 12 kwietnia o godz. 22:06... :happy: Manuel mial 3220 g. i byl 50 cm. dlugi...

pozdrawiamy serdecznie
 
reklama
Do góry