reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

reklama
Ja daję banan różnie raz samego gniecionego widelcem czasem połączony z innym owocem, jogurtem:tak: Liwia uwielbia banany ale mają jeden minus zostawiają brzydkie plamy na ubraniach których się nie da sprać ostatnio załatwiła mi nowiuśką bluzeczkę białą:wściekła/y:

dziś kupiłam maliny które też uwielbia pchała do dzioba aż miło było patrzeć:tak:

kupiłam dziś rybkę miruna będziemy jutro przyrządzać na obiad dla wszystkich :tak:
 
Ankush - ja tak jak mirelka - i Poliszonek aż się trzęsie - b. lubi banany, czasem też do kaszki dam:tak:, ale spróbuj z serkiem albo jugortem i pognieć widelcem - powinno smakować ;)
 
Hehe,Natalka tez uwielbia banany:-)One sa slodkie,wiec moze dlatego dzieciaczki je lubia;-) Natula je raczkami po kawalku, ale ostatnio kilka razy ugryzla calego,hehe sama buzie przystawila,wiec jej dalam,a ona ugryzla i sie cieszyla:-D
 
Maciek tez mi tak reagowal na banany ale juz starszy byl i zabki mial to jak ugryzl raz to takie kesy ze myslalam ze ich nie przezuje. On mielil buzka az polknol co ugryzl.
ale nie kazde dziecko musi lubiec banany. Sa slodkie a jednak maja specyficzny smak.
 
reklama
margana moje starsze dziecko (Maciek) nadal pije mleko z butelki :-:)zawstydzona/y: i nie da sobie przetlumaczyc ze jest juz na to za duzy:wściekła/y: z kubki czy bidony nie wchodza w gre... choc jestesmy w trakcie negocjacji :cool: on mial dlugo okres smoczkowania, niechetnie sie z nim rozstal. a do tego malojadek jest, wiec nie chce mu na sile odbierac jedynej przyjemnosci jaka ma z jedzenia - picie mleka :shocked2:
 
Do góry