reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki/ pokoiki naszych Maluszków :))

K

krolewnazmarcepana

Gość
Tak jak wspomniałam, zakładam wątek o pokoikach/kącikach dla naszych pociech małych :)

Więc projektujcie, ustawiajcie i wklejajcie fotki :)
 
reklama
I będe pierwsza, bo nasze łóżeczko stoi rozłożone od początku :p narazie wygląda kiepsko, ale mam nadzieje, ze z czasem będzie przytulny kącik :D

oczywiście wózek w łóżeczku, co by wiele miejsca nie zajmował :D
 
No my przechodzimy intensywną burzę mózgów jak przemeblować nasz pokój 30m z jedną ścianą w oknach tak by się zmieściło nasze łóżko-kanapę, łóżko Fifka, łóżeczka Jacusia. Wstawić dodatkową komodę na ubranka dla maleństwa a i jeszcze wygospodarować miejsce na zabawę dla Fifka i kąt by usiąść w fotelu i postawić kubek z herbatą
 
ja na razie moge pokazac tylko projekt pokoju naszego malucha w mieszkanku, ktore nam sie buduje :-)
wiec za rok tak bedzie wygladalo jego krolestwo :-)

j5454y3432.jpgj5454y3432f3e2.jpgj5454y3432f3e2f.jpg

projekt na razie dosc sterylny, bo same meble, ale jak sie maluch wprowadzi to na pewno zrobi sie kolorowo ;)))

no a teraz bąbel bedzie mial tylko kacik z lozeczkiem, komoda i moze taka pufa w kolorze zoltym :) Fatty XL (ekoskóra) - ale poki nie chodzi to wiecej mu nie trzeba :-p
 
whireorchid ale piekne;))))))
krolewnazmarcepana sliczne lozeczko:)))))

U mnie pokoik dla dziecka pusty na razie, w tym tygodniu zaczynam malowanie;)))) A dla pociechy mam na razie pare zabawek, zrobie zdjecia i wkleje;))))
 
zonqa rozwalasz mnie tym Jacusiem:-D my bedziemy mieli tylko tymczasowy koncik, bo zamierzamy przeprowadzic sie latem przyszłego roku na wieksze mieszkanie, mamy jeszcze dostac dom po dziadkach i moglibysmy sie juz wprowadzic ale my nie chcemy na starość dziadkom chałasowac z dziećmi:tak:
 
My na razie w pokoju gdzie będzie dzidzia śpimy ale musimy oddać sypialnie i po nowym roku będzie tapetowanie, przemeblowanie i urządzanie. Jak tylko się coś u nas zmieni to wkleję fotki. Ogólnie chcemy urządzić na fi0letowo biało brązowo. Hmmm ciekawe jak to wyjdzie.

Na razie pokoiki prezentują się obiecująco.

White też mi się ta pufa podoba i chyba ją zakupię.
 
beti84 my teraz mamy pokoj fioletowo-popielaty, wiec maluch bedzie mial z jednej strony lozeczka fiolet, a z drugiej popiel ;)
mysle, ze fiolet+biel+braz fajnie sie zgraja ;)

co do pufy to ja wlasnie jak teraz chodze na gimnastyke to tam sobie w ramach relaksu siedzimy na takich i popijamy herbatke - baaaardzo wygodna rzecz ;) mysle, ze nawet do karmienia moze sie przydac ;)
 
reklama
my narazie kącik dla Małej robimy w sypialni, szykować pokoik będziemy dopiero jak się urodzi, tymbardziej, że Amelcia będzie się "przeprowadzała" do naszej starej sypialni, więc najpier będziemy szykować nowy pokój dla niej, a dopiero jak przeniesiemy wszystko do pokoju Ami zaczniemy szykować pokoik Maleńkiej w dawnym pokoju Amelci :tak:...no chyba, że w między czasie coś wyniknie, zmieni się i wogóle gdzie indziej będziemy się "rozmieszczać"
 
Do góry