reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalendarz Marcowych Mam tu piszemy :)

ivka76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2005
Postów
3 775
Miasto
Wrocław ul. Poleska
Właśnie dojrzałam w dziale "pogaduszki" kalendarz bb, ale tam się chyba się nie sprawdził, bo strasznie nas dużo, a każda ma jakieś ważne dla siebie daty.

Mamy już wątek z życzeniami i z datami narodzin naszych Maluszków, więc co Wy na to żebyśmy stworzyły Kalendarz Marcowych Mam 2006? Chętnie się podejmę zawiadywania całością.

Jeśli jesteście za to możecie podsyłać mi ważne dla Was daty (dzień, miesiąc, ewentualnie rok) wraz z opisami wydarzeń na priv.
 
reklama
Nie wiem czy przy takiej ilości Marcowych Mam jest to wykonalne. Jeśli każda z nas ma około 4-5 ważnych dat, to byłoby ich około 200:-D
Choć z drugiej strony dni w roku jest więcej.:-D
 
pomysł fajny tylko żeby było sporo chętnych po jakies cztery osoby to troche mało ja jestem za
 
reklama
To zróbmy tak - kto jest chętny niech prześle mi na priv swoje ważne daty, ja zobaczę ile tego jest i będziemy sukcesywnie dopisywać kolejne daty i osoby.
 
Do góry