reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kamienie na woreczku zolciowym w ciazy

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Ilona1985, 4 Luty 2010.

1. Aneciak

Aneciak mama Zuzi 01.03.2010

:tak:ta sama kuracja pomogła mi kiedy miałam kamień w nerce:tak:

2. beata1980

beata1980 Sierp 2007 czerw 2009

Witam;-)

Ja dostalam strasznego ataku w 35 tyg. ciazy przedtem cos tam mnie pobolywalo ale zawsze po jakims czasie mijalo.w czasie tego ataku bolalo tak strasznie ze wymiotowalam z bulu i i stracilam przytomnosc,maz wezwal pogotowiie i okazalo sie ze mam zatkane jelito przez jeden kamien i duzo innych w woreczku,ze wzgledu na ciaze zostaly one rozbite i wyplukane,no i mialam miec zabieg wyciecia woreczka 3 m. po porodzie,w szpitalu spedzilam tydz,ale z corcia wszystko bylo dobrze

Po mieciacu jak urodzilam Gabrysie atak sie powtorzyl,jeszcze bardziej bolalo,no i znow tydz w szpitalu i usuniecie kamieni.

Woreczek wycieli mi po 2 miesiacach,bylam wtedy w szpitalu tylko pare h, i dzisiaj czyje sie swietnie jem prawie wszystko i nic mnie nie boli.

Chcialam dodac ze bolalo mnie juz w pierwszej ciazy tak ze przez ostatnie ty. prawie chodzic nie moglam ale nikt mi wtedy badan nie robil,potrzebne byly dopiero ataki zeby cos z tym zrobili.....

3. reklama
  4. Ilona1985

Ilona1985 New Member

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
    Czarnuszka zdradzisz ten eliksir, chyba musze sprobowac go.
    Pozdrawiam ...

5. Ilona1985

Ilona1985 New Member

podbijam

6. Bombusia

Bombusia New Member

To napisz nam tą kurację z oliwy z oliwek, jak to się stosuje????:tak:
    Ja mam kamień na woreczku, dowiedziałam się miesiąc przed zajściem w ciążę, co prawda na razie mnie nie boli, bo 12 tydz., ale boję się, że zacznie jak brzuch urośnie i będzie ucisk brrrr:szok::no:!!!!!

7. Czarnuszka88

Czarnuszka88 Mama Sebiego i Cristiano

Tam u Tombaka jest troszke inaczej i duzo zachodu. A ja robie tak
    Dzien przed kuracją jem lekki rzeczy w dzien kuracji najlepiej zeby to byla sobota do 12 tylko pic mozna i potrawy takie lejące typu zupa jogurt. Przygotowac pół litra oliwy z oliwek i z 6 cytryn. Cytryny na pól i wycisnac sok. Przygotowac 2 kieliszki po 50 ml. I potem na wieczor usiasc wygodnie przygotowac zegarek i o pelnej godzinie np 17 nalewamy 40 ml oliwy z oliwek do kieliszka i 40ml do drugiego soku z cytryny i pijemy na raz oliwe i popijamy kielichem cytryny i tak siedzimy ...czekamy 15 minut i znowu to samo kieliszek oliwy i kieliszek cytrynki. I tak co 15 minut az wypijemy cale pół litra oliwy i jak zostanie sok to wypijamy reszte. i na drugi dzien idzie sie kupke i wychodzi razem z kupa. Czysci sie caly organizm .
    Jeżeli na drugi dzien bedzie dziwne uczucie w wątrobie czy woreczku to mozna powtorzyc.
    Tylko dodam ze ja mialam piasek takie malenkie kryształki. Czytałam w necie ze kamienie tez po tym wychodza.

8. klaudia84eu

klaudia84eu New Member

Ale czy na pewno można tę kurację zastosować podczas ciąży, czytałam w necie żeby właśnie nie stosować tego typu oczyszczania w ciąży???

Poleć forum