reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kanały dla dzieci, co puszczacie?

Muffinka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2010
Postów
57
Miasto
NDM :)
Mamusie, co puszczacie swoim dzieciakom? Moje rano bez bajek nie dałyby chyba rady. Chociaż jak tak na to patrze to już nie te same bajki co kiedyś ;) Macie jakies upatrzone takie niegroźne rzeczy?
 
reklama
Witam
Ja puszczam dzieciom (a raczej Mateusz przychodzi z pilotem żeby mu puścić) Jim Jam, leci tam mało kreskówek.
Najbardziej lubią "Barney i przyjaciele" "Farma Benjamina" i "Cyrk Antosia"
Kiedyś patrzeli na Mini Mini ale jak przestali nadawać "Niedźwiedzia w dużym niebieskim domu" to przerzucili się na Jim Jam
 
my puszczamy MINI MINI bo tylko taki kanał z bajkami mamy. Mała uwielbia oglądać Ulicę sezamkową, Niedźwiedzia w dużym niebieskim domu, Miffy, Manię, kiedyś Adibu. Leci tam bajka o dinusiach i Julka się jej boi, Bolka i Lolka też. No i puszczamy bajki na youtubie lub różnych stronach z bajkami na internecie. Głównie świat Elma i Miffy, Świat małej księżniczki, bo takie bajki bardzo lubi. Ale czasem obejrzymy np Pinokio z płyty, czy Kopciuszka. No i Jula bardzo lubi czytać bajki więc jak nie ma nic ciekawego na mini mini to wybiera sobie ksiażeczkę i jej czytamy.
 
U teściowej mały oglada jim jam i kocha tam Barneya najbardziej, u nas ma mini mini, i przewaznie w sobote rano oglada " olinka okraglinka" czy jakos tak, "pieska Marte", "Małe Zoo" i "świnke Pepe" jest tam wiecej bajek których nie pamietam, bo w sumie właczam małeu bajki tylko rano w weekend jak wstaje po 6 a ja marze o tym, zeby poleżeć jeszcze z godzinkę. A tak to mały uwielbia wszelkiego rodzaju książeczki, wierszyki wiec wieczorami sie tym posiłkujemy, rzadko włączam mu bajki typu dobranocka.
 
Zależy chyba w jakim wieku masz dzieciaki. ;) Jak małe to ostatnio znalazłam takie coś jak baby tv nie wiem kto to wymyślił ale dla dzieciaków genialne. Siedzą jak zahipnotyzowane ;)
 
zabenka nie słyszałam o baby tv, moja w sumie ogląda to co wymieniłyście już, ma jeszcze zaczarowany ołówek który lubi i krecika który jakoś jej nie podchodzi:) ale od czasu do czasu też obejrzy:)
 
Moje raczej baby tv. Chociaż zdarza im się jeszcze cbeebies na przykład. Jakichś bajek o superbohaterach nie pozwolę im oglądać, bo tam mimo wszystko jest jakaś tam przemoc. Później sa efekty jak zabawy w bicie kolegów…
 
moje nejbardziej lubią "Barney i przyjaciele" "Dora", "Diego" "świnka Peppa", "Olinek okraqglinek" Baby tv też uwielbiają, ale najwięcej Jim Jam
 
A swojej starszej nie mogę przekonać do bajek. Ostatnio jak chcieliśmy sobie z mężem poleżeć z rana i chciałam jej bajkę włączyć to się darła że nie lubi.

Dzisiaj jej włączyłam rano, ale zamiast oglądać to cały czas gadała. Więc mąż jej powiedział, że albo ogląda bajkę albo mówi. To mu pilota przyniosła i powiedziała żeby wyłączył :-D. Mąż się załamał :-p:cool:

W domu mamy Mini Mini. A tak na prawdę skupi wzrok na telewizorze jak lecą te piosenki czasami i wtedy staje na środku pokoju, macha tyłeczkiem i powtarza słowa.
 
reklama
u nas jim jam, cbeebies i glownie baby tv. bez tego chyba mloda by nie przezyla.
Kocha swoja piosenke o "tuli" i bajke o "oliverze" oraz "draco";p
 
Do góry