reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie a uroda

Witam ,jestem mamą 3 miesięcznej Majeczki i jak każda mama chcę dobrze wyglądać a szczególnie chodzi mi o włosy . Karmię piersią i chciałabym zafarbować włosy,kiedyś słyszałam,że nie powinno się tego robić w czasie karmienia piersią.Proszę powiedzcie czy któraś z was farbowała włosy w czasie karmienia i czy wszystko było ok??:confused:
 
reklama
Spokojnie możesz farbować włosy.......to głupota ze w ciąży i podczas karmienia piersią nie można.:rofl2::rofl2:W końcu zadbana mama to szczęśliwa mama i szczęśliwe dziecko:tak::tak::-):-):-)Ja w ciąży malował 3 czy 4 razy włosy .,robiłam akryle i podczas akmrienia to samo.Mam zdrowe i szczęśliwe dziecko:-)
 
możesz zgadzam sie z koleżakami,ja farbowałam i w czasie karmienia i raz w czasie ciazy,oczywiscie sprawdzonymi produktami
 
Robiłam pasemka podczas ciąży ( dwa razy) i robię je sobie średnio co 3 miesiące chociaż nadal karmię piersią.Moja Córcia ma obecnie 7 miesięcy i jest zdrowa.
Proponuję jednak używać sprawdzonych produktów-czyli takich ,o których wiesz ,że Cię na pewno nie uczulą.
Pozdrawiam,
 
Ja tez bede malowac za tydzien i nadal karmie:) Ale ja castingiem loreala, a on jest bez amoniaku, ale tylko ze wzgledu na moje wlosy, a nie laktacje
 
reklama
Witam
mam pytanie czy mogę używać kremów na rozstępy karmiąc piersią? jestem 4 tygodnie po porodzie i zostały mi brzydkie rozstępy chciałabym z nimi walczyć, kupiłam nawet krem a na nim nie jest napisane czy mogą go stosować matki karmiące.
Czy myślicie że może byc jakiś związek między kremem na nogi czy brzuch a zdrowym karmieniem? pomóżcie proszę pozdrawiam

Są specjalne kremy do rozstępów, których możesz używać podczas karmienia piersią, np,. firmy Mustela, ale z własnego doświadczenia wiem, że to PO PROSTU NIE DZIAŁA. Używałam przez 9 miesięcy ciąży najlepszych kremów rekomendowanych do stosowania w ciąży, zapobiegających rozstępom, po urodzeniu używałam tych kremów jeszcze przez trzy miesiące i....NIC. Dosłownie nic, rozstępy zrobiły mi się na 3 tygodnie przed porodem i nic nie mogłam na to poradzić. teraz moje ciało mimo dbania o niego kremami, ćwiczenia jogi w trakcie całej ciąży wygląda niestety inaczej. Albo się ma predyspozycje do rozstępów albo nie. Sorry, za odebranie wiary, ale po prostu szkoda wydawać kasy na specjalistyczne kosmetyki.
 
Do góry