reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie sztuczne

No ja wlasnie tez sie pocieszam tym ze nie jestem uwiązana.Ale narazie jeszcze nie wychodze na dluzej niz godzine wole ja sama karmic nawet butelka.Oj nie jest latwo;(
 
reklama
Witaj paula

Ja również mam podobny problem jak ten który Ty opisałaś. Mój maluszek ma już miesiąc a ponieważ jest wcześniakiem je słabo i podobnie jak Ty dokarmiam go pokarmem sztucznym a mleko swoje odciągam ( ale nie jest go zbyt wiele). Jak daję mu pierś to parę razy possie i zasypia głodny. Proszę napisz jak Ty poradziłaś sobie z problemem przejścia na sztuczny pokarm. Ja już sama nie wiem co mam robić bo z jednej strony szkoda mi maleństwa i dochodzi do tego jeszcze presja z zewnątrz ( wszyscy mówią mi jakie to ważne żeby karmić naturalnie), a z drugiej strony to strasznie męczące odciąganie pokarmu.
 
Witaj.Ja od miesiąca mam identycznie swojego bobaska zaczęłam dokarmiać już w szpitalu tak 30ml + swoją pierś.Teraz jest dokładnie tak samo jednak piers potrafi smokac poł godz a potrafi dodatkowo wypić butelkę 90ml .Mam jednak problem jaka zawiesina powinna być gęsta ja na taką butelkę 100ml dodaję dwie takie łyżeczki bebiko a wy?
 
Do góry