reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
w porządku sie zachowała... powiedziałam ze to ciąza zagrożona........ i ona ze bedzie wszystko dobrze, ze jak mam leżeć to leżeć. Dziecko teraz najważniejsze i dobrze ze bede mamą bo kiedy bym miała rodzić? jak bede starą dupą... ;-)? oby tylko teraz wszystko było w porządku.... z fasolką... ja już nie wiem, czuje jak mnie kłuje w jajnikach jak ciągnie w pochwie i sie boję bo gin mówił ze nic ma mnie nie boleć...... już nic nie wiem.....
 
witajcie popoludniowo ja wlasnie wstalam:) az wstyd i dalej ziewam...zuzu ja tez mam takie odczucia dzis po przespacerowaniu sie po miescie myslalam ze okresu dostane tak brzuch czulam...bedzie ok:)czujesz bo sie macica rozrasta i ciagnie:) kochana uwierz w siebie:)
 
Nie wiem niektorzy lekarze to normalnie porazka,nie wiem czy jutro juz isc okres praktycznie mi sie konczy a wizyta tak by byla po 17 bo nastepna wizyte moge isc 16listopada dopiero co mowicie?
 
reklama
mi chyba cos tak się wydaje ze po okresie jakos miedzy 12 a 18 dc? cos mi tak ze nie zaraz po @ bo zanieczyszczenia jeszcze sa i krwinki czerwone zadzwon i sie zapytaj moze bedzie najlepiej...
 
Do góry