reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Pluskwa trzymam za Ciebie straaaasznie mocno kciukaski :) Zapatrz się dobrze i fasolkuj a później nam tu fluidki ciążowe prześlesz ;D Ja już czekam w kolejce :)
Moniq ja nadal trzymam kciuki za Twoją mam nadzieję FASOLECZKĘ :)

Pozdrawiam :)
 
reklama
Dadeczka badz pewna ze zamierzam zarazic Cie moimi fluidami  :)(gdybym oczywiscie to ja pierwsza zaciazyla), jak rowniez zreszta wszystkie tutaj mile Panie .... rozsieje swojego wirusa i przeniesiemy sie do innego dzialu ;)

buziaki  :-*
 
Dodeczka pisze:
Aha, czyli zauważam większe szanse na niezafasolkowanie Martuli :/ Eh... Ale i tak trzymam kciuki :) Może ją spotkam w niedzielę to może już będzie wszystko jasne ;D

WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKIE DZIĘKI N Agguś, mua wielki buziak leci do Ciebie :)

Nie ma za co :D To ja dziekuję :D W końcu trafił do mnie Twój buziak Dodeczko :D Ale mam zaległości... :)

Witam wszystkie nowe dziewczyny :D
 
N Agga strasznie się cieszę że doleciał ;D
Ah i dobrze że mi przypomniałaś o Marcie :) Była wczoraj wieczorkiem u mnie i... niestety nie udało się tym razem :/ Chociaż skoro pisał tutaj już ktoś że 7 dni to za mało czasem żeby okreslić czy jest fasolka... to kto wie :) No bądź co bądź może następnym razem im się uda...
Trzymam za Nas wszystkie kciuki ;D Cmok :-*
 
u mnie objawy zafasolkowania byly i to bardzo mocne, lacznie ze spozniajaca sie @ o tydzien ........... ale nic z tego na razie :( bede wpadac na nasze forum, ale na razie pozdrawiam Was i robie sobie przerwe w staraniach , bo chyba za bardzo chce i nic z tego nie wychodzi :( pa pa
 
pluskwa pisze:
.... mam taka prace, ze codzinnie widze jakas kobiete w ciazy( szkoda tylko ze niektore te "przyszle mamy" to osoby, ktorym jush np. 2-3 dzieci zabrali do domow dziecka, badz juz sa w rodzinach zastepczychpozdrawiam Monika :)
w nawiązaniu to powyższego cytatu...
ostatnio w pracy przyszla przyszla kobieta w 7 tygodniu ciąży. ciąży niechcianej, bo ... i powiedział że robi wszystko żeby poronić, łyka wszystkie tabletki jakie ma, "wczoraj łyknęła całe opakowanie pigułek antykoncepocyjnych" i co może zrobić jeszcze? dziewczyny, o mało sie nie rozpłakałam!!przcież mało zę krzywdzi siebie, to jeszcze tą niewinną istotkę, przecież od tych różnych tabletek może sie urodzić z różnymi wadami!!i to kobieta która ma już dziecko!!po prostu wielki szok!jeszce teraz nie moge dojsc do siebie.
 
a co objawów zafasolkowania...
tak sobie dzisiaj pomyślałam, mam takie przeczucie, że po prostu pewnego razu nie dostanę @ i zobacze II.
tak bardzo juz czekam na ten dzień, ale wiem że nadejdze :) :)
i pomyślalam, zę tak czekam na te wszystkie objawy, a ich wcale może nie być, zadnych nudnosci i tym podobnych!!
tylko po ujrzeniu II wielka radość!!tego życze nam wszystkim!!
Pluskwa, jesli można wiedzic, gdzie ty pracujesz??
 
Elżbietka Urząd Miasta- wydział zdrowia i świadczeń rodzinnych ....

uwierz, ze czasami chce mi sie płakać jak widze coś w stylu co opisałaś , badź "pijaną" przyszłą mamuśke .... a czasami mam ochotę wyjść i .... eHhh szkoda słów .... do nich i tak nic nie dociera, dla nich najważniejsza jest kasa na kolejne alkoholowe upojenie  :(
eHhh.....
ale ciesze się, że na świecie są takie cudowne osóbki jak Wy, które z pełną świadomością chcą, pragną, i nie wiem co jeszcze, "stworzyć" coś tak pięknego jak dziecko- słodką małą istotkę :)

----===*===----

i co dziewczęta, która już "zakiełkowała" ??  8) tak szczerze to mam przeczucie ze ten rok bedzie "owocny" i każda z Nas bedzie dumną mamusią .... hehe .... powodzenia moje drogie Panie  :-*




 
reklama
Elżbietka jestem poprostu w szoku po przeczytaniu Twojej notki :( :( :( Poprsotu nie wiem co powiedzieć... zatkało mnie maksymalnie :( Dlaczego "takie" kobiety mają dzieci ??? Chociażby na naszym forum jest mnóstwo kobiet gotowych pośiwęcić wszystko by móc ofiarować dziecku życie... a takie bezmyśle i nieodpowiedzialne istoty chcą ZABIJAĆ ŚWIADOMIE taki cud jakim Bóg nas obdarza !!! I jak my mamy to zrozumieć i znaleźć sens w cierpieniu jakie doświadczamy każdego miesiąca gdy pojawia się @ ??? Jestem wściekła na takie osoby !!! Dziewczyny tak się cieszę że My takie nie jesteśmy że jesteśmy wspaniałymi, pełnowartościowymi kobietami i napewno wymarzonymi rychłymi mamusiami :) Pozdrawiam !!!
 
Do góry