reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

ja Tobie Lana..wszystkim Wam-równiez!
Boli mnie prawa strona..kłoje dosc intensywnie, a jak byłam u gin..to coś mi mówił, ze prawa przy tym cyklu bedzie jakaś bardziej leniwa..a po lewej widzi dwa duze pecherzyki powietza...nic z tego wszystkiego nie rozumiem.....
Za bardzo wczuwam sie w swoje ciało..a mulic..muli..nie mam ciśnieniomierza..czyzby znowu jakieś skoki.. :(..idę sie zaraz połozyc..moze prześpię wszystko..obudzę sie..i bede miała wiekszy brzunio, a w nim maleńswto ???
Pozdrawiam i Dobrej nocki!
 
reklama
Dziewczyny!
tak sobie tu wpadam na chwile ;) by Wam powiedziec ze dzieci sie nie planuje ;) one same do nas przychodza ;)

Pewnego razu bylo dziecko gotowe, zeby sie urodzic. Wiec któregos dnia
zapytalo Boga:
- Mówia, ze chcesz mnie jutro poslac na ziemie, ale jak ja mam tam zyc,
skoro jestem takie male i bezbronne?

- Spomiedzy wielu aniolów wybiore jednego dla ciebie. On bedzie na ciebie
czekal i zaopiekuje sie toba.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robilem nic innego tylko spiewalem i
usmiechalem sie, to mi wystarczalo, by byc szczesliwym?

- Twój aniol bedzie ci spiewal i bedzie sie takze usmiechal do ciebie kazdego
dnia. I bedziesz czul jego anielska milosc i bedziesz szczesliwy.

- A jak bede rozumial, kiedy ludzie beda do mnie mówic, jesli nie znam
jezyka, którym posluguja sie ludzie?

- Twój aniol powie ci wiecej pieknych i slodkich slów niz kiedykolwiek
slyszales, i z wielka cierpiwoscia i troska bedzie uczyl Cie mówic.

- A co bede mial zrobic, kiedy bede chcial porozmawiac z Toba?

- Twój aniol zlozy twoje rece i nauczy cie jak sie modlic.

- Slyszalem, ze na ziemi sa tez zli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój aniol bedzie cie chronic, nawet jesli mialby ryzykowac wlasnym zyciem

- Ale bede zawsze smutny, poniewaz nie bede Cie wiecej widzial.

- Twój aniol bedzie wciaz mówil tobie o Mnie i nauczy cie, jak do mnie
wrócic, chociaz ja i tak bede zawsze najblizej ciebie.

W tym czasie w Niebie panowal duzy spokój, ale juz dochodzily glosy z ziemi i
Dziecie w pospiechu cicho zapytalo:

- O, Boze, jesli juz zaraz mam tam podazyc powiedz mi, prosze, imie mojego
aniola.

- Imie twojego aniola nie ma znaczenia, bedziesz do niego wolal: "Mamusiu".

trzymam mocno za Was kciuki by maluszki szybko do Was przybyly ;)
(ten tekst napisala nam jedna oczekujaca lipcowa mamusia a mi sie tak bardzo spodobal i przesylam go dalej ;) )
buziaki
 
aaa... co do objawow to hm... ja tez wiedzialam ...tzn chwile po...  ;) ;D ..pamietam jak bralam prysznic i chwycilam sie za brzuch...taka sekunda...sekundeczka zatrzymania czasu i pomyslalam..hmm.... nie jestem juz sama  ;) taka mysl przeiegla a wlasciwie przeleciala...
oczywiscie II kreski byly niespodzianka ale tej chwili pod prysznicem nie zapomne do konca zycia  ;)

raz jeszcze powodzenia!!!!!!!!!!!
 
Piękne to...tak doznać takiego olśnienia, że to już właśnie to..ciekawe czy my tez dziewczynki takie cos poczujemy:)
Mania gratulacje i życzę powodzenia!
 
Witajcie!-Wiersz -przepiękny!Mania gratuluję!Tu można utwierdzić sie w przekonaniu, ze macierzyństwo-Dzidzius-to największy SKARB!
Pozdrawiam!
 
witamy cię Maniu :) Po pierwsze gratuluję fasoleczki :) Po 2 też bym chciała tak "poczuć" kiedy zafasolkuję :) Przed tą @ jak mi się spóźniała to miała takie schizy ;) że naprawdę czułam że jest we mnie dzidzia... ale @ przyszła :) Wierzę jednak że kiedy naprawdę będę w ciąży... Bóg sprawi że "poczuję" :)
Co do wiersza... popłakałam się na końcu... kurcze taka się jakaś ostatnio wrażliwa zrobiłam że masakra... !! Przedwczoraj się mąż ze mnie śmiał, bo płakałam i śmiałam się JEDNOCZEŚNIE :) ale był ubaw :) no i tak mi jakoś zostało :)
Doreczko, to że kłóje Cię z prawej strony to może być związane ze stresem... mnie też od początku @ tak kłóje :/ Jednak życzę Ci (wiesz jak baaaardzo) żebyś jednak była JUŻ zafasokowana :) Mam nadzieję że Twoje samopoczucie się poprawi (ale że będziesz w stanie błogosławionym:) )
Wszystkim Wam dziewczyny życzę (w tym także sobie :) ) żebyśmy szybko zafasolkowały...
PS Już mam sprawny komputerek :) mąż się szybko uporał z problemem ;)
 
ja tez..jakaś skiśnieta jestem..i jakieś cuda sie ze mna dzieja-..a moze to -przesilenie wiosenne?! :(
 
reklama
może może..chciałabym..ale ..szczerze..wątpie..jakos..zadnych "olsnień"..jak inne nie miałam.. :D..
 
Do góry