reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Mania naprawdę piękny tekst, ja też sie wzruszyłam. Tak sobie myślę dziewczyny, że każda z nas zasługuje na to aby mieć maleństwo. Ale Bóg uczy nas cierpliwości i pokory. pozdrawiam i wierze,że nam sie uda :)
 
reklama
Dorka może wkońcu się doczekamy... ba napewno :) Nie ma innej opcji ;D
Izabelka śliczne słowa otuchy nam przesłałaś :) Dziękuję :) Święte słowa piszesz :) Zastanawia mnie tylko dlaczego Bóg daje dzieci np.tym którzy ich nie chcą, porzucają, zaniedbują (...) wiedząc że są na świecie Kobiety (takie jak np. my) które są gotowe zrobić wszystko aby mieć dziecko, chcą je wychować w miłości i prawdzie... Dlaczego więc tak cierpimy :(
 
Vitall-Dorka  a moze dla tego aby pozniej cieszyc sie jeszcze bardziej z Malenstwa albo moze to nam sa przeznaczone wlasnei te nie chciane i porzucone ???
 
Agi25 no być może... , ale jakoś tak smutno mi troszkę, tzn. ufam całym sercem Bogu, ale coś chyba za bardzo się tym wszystkim przejmuję :( Tylko że ja nie potrafię tak na dłużą metę nie myśleć o maleństwie ...
No kurcze zafasolkujmy już ;D ;D ;D
Może będziemy marcowymi mamusiami :)
 
Mania, az się popłakałam a mnie na prawdę ciężko coś wzrusza :) taką mam dziwną naturę. Ale coś w tym tekście jest, to jest święta prawda - na każdą z nas przyjdzie czas aby powitać nasze aniołki :angel:
 
MI tez b.b. sie podobał wiersz..Pozwoliłam sobie wydrukować i czytałam moim znajomym..którzy mają maluszka 2 letnigo:)..Też byli zachwyceni:)
 
MANIA tak się cieszę że PAN Ci pobłogoslawił ,to najswiętsza prawda NIECH SIE DZIEJE WOLA NIEBA .Łzy same mi płyna a serce wypełnił błogi spokój -ide lulu ::)
 
bardzo sie ciesze ze Wam sie podobalo :)
oj bede Wam kibicowac ;) i z calych sil trzymam kciuki za Was i Wasze maluszki ktore czekaja tam na gorze! ;)

zobaczycie... ani sie nie obejrzycie a maly gosc pod sercem urosnie!!!!
buziaki *
 
reklama
Do góry